Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Yaşlı Adamı Döven Halil Sezai Açıklama Yaptı

EĞLENCE

16 Eylül 2020 Çarşamba 17:37:14

Yaşlı Adamı Döven Halil Sezai Açıklama Yaptı

Film çekimine izin vermediği iddiasıyla 67 yaşındaki komşusunu döven Halil Sezai açıklama yaptı. Halil Sezai konuyla ilgili olarak “Olayı bilmeden linç edin. Taş olsa çatlardı. Bu mafya aylardır silah çekti, küfür etti, tacizlerle üzerine çekmeye çalıştı” dedi.

Film çekimine izin vermediği iddiasıyla 67 yaşındaki komşusunu döven Halil Sezai açıklama yaptı. Halil Sezai konuyla ilgili olarak “Olayı bilmeden linç edin. Taş olsa çatlardı. Bu mafya aylardır silah çekti, küfür etti, tacizlerle üzerine çekmeye çalıştı” dedi.

İstanbul Tuzla’da 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i dövdüğü görüntülerle gündem olan şarkıcı Halil Sezai, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Halil Sezai’nin açıklaması şu şekilde;

“Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin. Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin ‘gelin lan’lı tekliflerini reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yönetmenimiz Aytaç Ağırlar ile beraber 6 kişilik bir ekiple YouYube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk showu. Konuk oynuyor yemek yapıyor sohbet yapıyor. Fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm çekemedik. Maddi zararı geçtim manevi olarak burnumuzdan getirdi.

Çünkü bu abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden bize programı çektirmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra söylüyor 5 aydır! Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık ilk zamanlardaki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk geçmişi içinde çok yiyip içip muhabbet etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, (evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyordu) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşındaki abimiz şimdi çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun.

“SİLAH GÖSTERİP BAHÇEYE 30 ADAM YIĞDI”

Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya falan girmiyorum bile. Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini hakaretlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şey de hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok.. Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır. Ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandıra anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için.

“Ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin magazin gezeceklerini beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı aylardır bu kadar ağır küfür ve tacize. Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Gerekli adli başvurularımızı yaptık. Savunulacak da bir tarafım yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte..”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı