Yasak Elma'da Aşk Bombası! Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Aşklarını İlan Etti
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Yasak Elma’da Aşk Bombası! Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Aşklarını İlan Etti

EĞLENCE

9 Kasım 2020 Pazartesi 17:15:54

Yasak Elma’da Aşk Bombası! Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Aşklarını İlan Etti

Yasak Elma dizisinde tanışan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan aşklarını ilan etti. Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan aynı anda birlikte fotoğraflarını kalp emojisiyle instagram hesaplarına koyup aşklarını ilan ettiler! Şahika ile Kerim gerçek hayatta sevgili oldular!

Yasak Elma dizisinde tanışan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan aşklarını ilan etti. Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan aynı anda birlikte fotoğraflarını kalp emojisiyle instagram hesaplarına koyup aşklarını ilan ettiler! Şahika ile Kerim gerçek hayatta sevgili oldular! İkili aynı fotoğrafı paylaşırken Gökhan Alkan’ın fotoğrafta dişlerini fotoşop ile düzelttiği görüldü.
Fox’un Pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşan dizisi Yasak Elma’da aşk bombası! Dizinin Kerim’i Gökhan Alkan ile dizinin Şahika’sı Nesrin Cavadzade aşklarını ilan etti. Aşkını Instagram’da ilan eden Gökhan Alkan, sevgilisi Nesrin Cavadzade’yi alnına etiketledi. Güzel oyuncu, “alın yazın” yorumuyla duygulandığını belirtti.
Nesrin Cavadzade ile yeni bir aşka başladığını duyuran Gökhan Alkan’ın, photoshop ile dişlerini düzelttiği ortaya çıktı. Alkan’ı, yeni sevgilisi Cavadzade’nin orjinal fotoğrafı paylaşması ele verdi.
Yasak Elma dizisinden rol arkadaşı olan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, aynı anda aynı fotoğrafı kalp emojisiyle paylaşarak aşklarını ilan etti. Gökhan Alkan, geçen hafta “Taşın kalbi yok ama onu da yosun sarıyor. Bende de var bir şeyler ama siz görememişsinizdir.” demişti.
Peki Gökhan Alkan Yasak Elma’ya Veda Edecek Mi?
Gökhan Alkan’ın diziden Talat Bulut, Barış Kılıç, Buse Buçe Kahraman ve Doğaç Yıldız ile birlikte çıkarıldığı açıklanmıştı. Bu yeni aşkla Gökhan Alkan’ın durumu yeniden merak konusu oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı