Ünlü Rapçi Nicki Minaj Bebeğiyle Objektif Karşısında
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ünlü Rapçi Nicki Minaj Bebeğiyle Objektif Karşısında

EĞLENCE

5 Ocak 2021 Salı 11:22:26

Son Güncelleme: 05/01/2021 11:26:45

Ünlü Rapçi Nicki Minaj Bebeğiyle Objektif Karşısında

Amerikalı rapçi Nicki Minaj, bebeğinin fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı. Minaj, gönderisine, “Beni annen olarak seçtiğin için çok teşekkür ederim” notunu yazdı.

Sahnede ‘Nicki Minaj’ adını kullanan rapçi Onika Tanya Maraj, 2019 yılında Kenneth Petty ile dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz aylarda ilk bebeklerini kucaklarına alan çift oğlunun fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

 

“BENİ SEÇTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Nicki Minaj, oğlunu paylaştığı karelere şu notu düştü:

Beni annen olarak seçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizlere mutlu bir yeni yıl diliyorum. Bu yolculuk boyunca sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Benim için çok önemli.Anne olmak, bugüne kadar aldığım en tatmin edici iş. Dışarıdaki tüm süper kahraman annelere ve bu zorlu dönemde hamile kalan tüm kadınlara kucak dolusu sevgi gönderiyorum.”

Ünlü rapçi, geçtiğimiz aylarda eşi ile evlilik yıl dönümünü kutlamıştı. Sosyal medya hesabından bebeğine dair ilk kez paylaşımda bulunan Nicki Minaj, gönderisine “Mutlu yıllar aşkım” notunu düşmüştü.

MÜJDEYİ BÖYLE DUYURMUŞTU

Hamilelik fotoğraflarını paylaşan rapçi, hayranlarına anneliğe hazırlandığını duyurmuştu.

Ünlü şarkıcı, gönderisinde, “Aşk, evlilik, bebek arabası, heyecan ve şükranla doluyum. Tüm iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler” ifadesini kullanmıştı.

 

NİCKİ MİNAJ KİMDİR?

Gerçek adı Onika Tanya Maraj olan sahne adıyla Nicki Minaj, 8 Aralık 1982 tarihinde Carol ve Robert Maraj çiftinin bir çocuğu olarak Trinidad ve Tobago’nun başkenti olan Port of Spain’de dünyaya gelmiştir. Beş yaşına kadar büyükannesiyle Saint James’te yaşamıştır ve zaman zaman annesi tarafından ziyaret edilmiştir. Daha sonra annesiyle birlikte New York City’nin Queens ilçesine yerleşmiştir. Nicki Minaj ilköğretim öğreniminde Clarence Witherspoon School’a ve Elizabeth Blackwell Middle School’a devam etmiştir. Sonra müzik, görsel ve sahne sanatları konusunda uzmanlaşmış bir şekilde LaGuardia High School’dan mezun olmuştur. Bir aktris olmak isteyen Nicki Minaj, 2001 yılında “In Case You Forget” adlı Off-Broadway tiyatro oyununda yer almıştır.

Nicki Minaj, Brooklyn’de müzik yapan “Full Force” adlı grup ile bir anlaşma imzalamıştır ve Lou$tar, Scaff Beezy ve 7even Up’tan oluşan “Hoodstars” adlı dört kişilik bir grupta rap yapmaya başlamıştır. 2004 yılında grup, WWE Diva Victoria için “Don’t Mess With” adlı bir şarkı kaydetmiştir. Grubun başarısından tatmin olmadığı için Nicki Minaj gruptan ayrılmıştır. O sıralarda “Myspace” profiline birkaç şarkı yüklemiştir. Brooklyn plak şirketi Dirty Money Entertainment CEO’su Fendi, Nicki Minaj’ın şarkılarını keşfetmiştir ve bir temas kurarak şirkete davet etmiştir. Başlangıçta adını “Nicki Maraj” olarak kullanmıştır ancak daha sonra “Nicki Minaj” adını benimsemiştir. Under Fendi’nin şirketinde, New Yorklu yeraltı rapçilerinin konu edildiği “The Come Up Volume 11” adlı popüler sokak DVD’sinde yer almıştır.

Nicki Minaj “Playtime Is Over” adlı ilk mixtape çalışmasını 2007 yılında Dirty Money Records etiketiyle yayımlamıştır. “Sucka Free” adlı ikinci mixtape çalışmasını 12 Nisan 2008 tarihinde Be etiketiyle yayımlamıştır ve aynı yıl Underground Müzik Ödülleri’nden “Yılın En İyi Kadın Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır. Bu yıllar arasında kazandığı başarılarla oldukça ünlenen şarkıcı, 2010 yılında Rihanna’nın “Raining Men” şarkısına düet yapmıştır. 2011 yılında ise “Victoria Secret” podyumunda “Super Bass” şarkısı ile gösteri düzenlemiştir.

“Pink Friday: Roman Reloaded” adlı ikinci stüdyo albümünü 2 Nisan 2012 tarihinde yayımlamıştır. 12 Şubat 2012 tarihinde Nicki Minaj, “Roman Holiday” şarkısını 54. Grammy Ödülleri’nde seslendirmiştir ve Grammy sahnesinde performans sergileyen ilk solo kadın rapçi olmuştur. 2014 yılında “The Pinkprint” adlı albümünü ve son olarak ise 10 Ağustos 2018 tarihinde “Queen” adlı albümünü yayımlamıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı