Ünlü Manken Çağla Şikel Korona Virüs Aşısı Oldu! "Korona'dan Korkun Aşıdan Değil"
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ünlü Manken Çağla Şikel Korona Virüs Aşısı Oldu! “Korona’dan Korkun Aşıdan Değil”

EĞLENCE

28 Aralık 2020 Pazartesi 17:36:28

Ünlü Manken Çağla Şikel Korona Virüs Aşısı Oldu! “Korona’dan Korkun Aşıdan Değil”

Ünlü Manken Çağla Şikel’den önemli paylaşım. Çağla Şikel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gündem oldu. Korona virüs aşısı olan Şikel’den önemli paylaşımlar…

Bir süredir korona virüs aşıları bekleniyor. Bu illetten kurtulmak adına tek çarenin aşılar olduğu ve bilinmektedir. Korona virüs aşıları gündem oluşturmaya devam ediyor. Vatandaşlar bu konuda ikiye bölündü. Bazıları aşı geldiği anda yaptırmayı düşünürken bazı vatandaşlar da bu konuda tedirginliğini ifade etmektedirler. Bununla beraber bir çok ünlü isim korona virüs aşısında gönüllü olurken son dakika ünlü Manken Çağla Şikel’den açıklama geldi. Çağla Şikel sosyal medya hesabından selendi ve korona virüs aşısından korkulmaması gerektiğini vurgulayarak aşı olurken paylaşımlarda bulundu.

ÇAĞLA ŞİKEL “AŞI OLMAYA GİDİYORUM”

Ünlü Manken Çağla Şikel aşı olmaya giderken çektiği fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaşarak şu ifadeleri kullandı. Ünlü manken’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı. Aşı olacağını sosyal medya hesabından duyuran Çağla  Şikel, bu fotoğrafı “Şehrimi, insanları, özgürlüğümü özledim. Aşı olmaya gidiyorum” notu ile paylaşarak seslendi!

ÇAĞLA ŞİKEL KORONA VİRÜS AŞISI AÇIKLAMASI!

41 yaşındaki ünlü manken Çağla Şikel, tarafından son dakika paylaşımı geldi. Çağla Şikel sosyal medya hesabından seslendi. olduğu anları sosyal medya hesabından paylaşarak “3. faz gönüllüsü olarak coronovac aşımı oldum. Korona’dan korkun , aşıdan değil ” notunu paylaştı. Hatta ünlü manken korona virüs aşısı olurken çekilen fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı.

“KORONAVİRÜSTEN KORKUN AŞIDAN DEĞİL”

Ünlü manken sosyal medyada günden olan bu paylaşımında, “Faz 3 gönüllüsü olarak aşımı oldum. İki hafta sonra 2. doz için geleceğim. Korona virüs’ten korkun, aşıdan değil” açıklamalarında bulundu.

Çağla Şikel’in tarafından yapılan bu paylaşımı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Şuan sosyal medyada günden olan manken vatandaşı bu paylaşımı ile aşıya yönlendirmiş oldu.

Çağla Şikel tarafından yapılan bu paylaşımının ardından, Sezin Erbil, Cem Davran, Bengü gibi ünlü isimler Şikel’in fotoğrafının altına “Hayırlı olsun” yorumlarında bulundular.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı