Ünlü İsimlerden 2021 Pozları! 2021'e Aileleri Giren Ünlülerden Paylaşımlar!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ünlü İsimlerden 2021 Pozları! 2021’e Aileleri Giren Ünlülerden Paylaşımlar!

EĞLENCE

1 Ocak 2021 Cuma 16:04:40

Ünlü İsimlerden 2021 Pozları! 2021’e Aileleri Giren Ünlülerden Paylaşımlar!

Ünlü isimlerden 2021 paylaşımları ve notları! Hangi ünlü isim nerede ve nasıl 2021 yılına girmiş? Kenan Doğulu ve Beren Saatin pozu da ilgi gördü…

Tüm Türkiye bu yıl 2021’e yakınları sevdikleri ve aileleri ile girdi. 2020’de başlayan ve hayatımızda olmaya devam eden korona virüs’ten korunma ve tedbirler kapsamında bu yıl kısıtlamalarla yeni yıla evlerimizde girdik. Ünlü isimlerde evlerinden aileleri ile önemli nortlar ve pozlar paylaştı.

BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU’DAN 2021 PAYLAŞIMI!

Kenan Doğulu resmi internet hesabı üzerinden eşi ile beraber yaptığı paylaşım sevenleri tarafından ilgi gördü. Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile paylaşımını bu şekilde paylaştı.

MEHMET ALİ ERBİL 2021 PAYLAŞIMI

Uzun süredir tedavi gören ekranların sevilen ismi Mehmet Ali Erbil’in tedavisi evde devam etmektedir. Mehmet Ali Erbil’de hala devam eden tedavisinden dolayı, yeni yıla evinde yardımcıları ve arkadaşları ile girerek kutladı. Sosyal medya hesabından 2021’in paylaşımını yaptı.

FAHRİYE EVCEN’DEN 2021 YILI PAYLAŞIMI

Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve oğulları Karan bebekle fotoğraflarını paylaştılar. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bu fotoğrafı mutlu yıllar herkese notu ile paylaştılar.

ALİŞAN’DAN 2021 PAYLAŞIMI

Alişan ve Buse Varol çifti sosyal medya hesaplarından oğulları Burak ile olan fotoğraflarını paylaştılar. Paylaşımlarında “Doğuma 1 ay kala… 2021’in bize en büyük hediyesi Allah’ın izniyle Eliz’imiz olacak. Sağlık, mutluluk, huzur diliyoruz herkese..Happy new year dedi oğlum.” notuyla pozlarını paylaştılar.

AMİNE GÜLŞE’DEN 2021 PAYLAŞIMI

Amine Gülşe ve eşi ünlü futbolcu Mesut Özdil resmi internet hesaplarından 2021 paylaşımında bulundular. Ünlü isim yaptıkları paylaşımda, kızları Eda ile olan fotoğraflarını “Yeni yılınızı kutlar huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dileriz” notu ile paylaşımda bulundular.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı