Ünlü Çift George Clooney İle Amal Clooney'den Boşanma Haberi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ünlü Çift George Clooney İle Amal Clooney’den Boşanma Haberi!

EĞLENCE

13 Ocak 2021 Çarşamba 12:52:57

Son Güncelleme: 13/01/2021 12:55:18

Ünlü Çift George Clooney İle Amal Clooney’den Boşanma Haberi!

Ünlü aktör George Clooney ile avukat Amal Clooney’nin altı yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldıkları iddia edildi. Çiftin ayrılık nedeni olarak ise, çocuklarının eğitimleri hakkındaki fikir ayrılıkları öne sürüldü. ..

59 yaşındaki George Clooney ile avukat eşi Amal Clooney’nin boşanacağı öne sürüldü. 2014’ten beri evli olan ve ikiz çocukları bulunan çift bu kez evliliklerini bitirme kararı aldı.

George Clooney çocukların Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitim almasını isterken; Amal Clooney Alamuddin, İngiltere’de eğitim görmelerini istedi. İkilinin aralarındaki tartışma büyüyünce, çift ilişkilerinde yolun sonuna gelerek boşanma kararı aldıkları idda edildi. İddialardan sonra, taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.

 

DAHA ÖNCE DE BOŞANACAKLARI SÖYLENMİŞTİ

Çift hakkında iki yıl önce de boşanma dedikodusu çıkmıştı. George Clooney ile anlaşamayan Amal, ikiz bebekleri Ella ve Alexander’ı da alarak İtalya’nın Sardinya adasındaki yeni villalarına taşınmış ve çocukları da eşine göstermediği öne sürülmüştü.

Amal’ın, Clooney’e “Eğer çocukları görmek istiyorsan malikanede değil, müştemilatta kalabilirsin” dediğine ilişkin iddialar basına yansımıştı.

George Clooney’in danışmanı, HollywoodLife’a yaptığı açıklamada, “Hikaye tamamen uydurma. Herkes rahat bir nefes alabilir. George ve Amal, evlendikten sonra da hala birbirine aşık” diyerek iddaların doğru olmadığını öne sürdü.

 

“ÇAMAŞIR YIKIYORUM, YERLERİ PASPASLIYORUM”

George Clooney, geçtiğimiz günlerde online olarak yayınlanan Howard Stern’in sohbet programına katılmıştı. Oyuncu, aylardır evinde geçirdiği zamana ilişkin bilgiler vermişti. Howard Stern, esprili bir şekilde “Karantinada eşi ve ikizleri ile birlikte nasıl zaman geçirdiğini, çocukların ‘500 tane’ dadısı olmadan onlara bakmanın zor olup olmadığını” sormuştu.

Bu sorunun ardından da Clooney espirili bir şelide şöyle cevap vermişti: “Öncelikle sadece bir dadımız var. Bir günde yedi kez çamaşır yıkıyorum, yerleri paspaslıyorum, mutfakta şef benim.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı