Taner Şafak Eski Eşi Tuğçe Tayfur’a Dava Açtı: Nafakayı Ödemiyorum!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Taner Şafak Eski Eşi Tuğçe Tayfur’a Dava Açtı: Nafakayı Ödemiyorum!

EĞLENCE

7 Ocak 2021 Perşembe 11:17:07

Taner Şafak Eski Eşi Tuğçe Tayfur’a Dava Açtı: Nafakayı Ödemiyorum!

Evli işadamı Tolga Bayar ile aşk yaşadığı söylentileri ile gündeme gelen Ferdi Tayfur-Necla Nazır çiftinin kızı Tuğçe Tayfur’a eski eşi Taner Şafak dava açtı.

Eski eş Taner Şafak, “Bin dolar nafakayı ödeyemiyorum” diyerek Tayfur’a dava açtı.

Müzisyen Taner Şafak, 4 yaşındaki çocuğu için aylık ödediği bin dolar iştirak nafakasının 2 bin liraya indirilmesini talep etti. Tayfur’dan geçtiğimiz yıl boşanan Şafak dilekçesinde, koronavirüs salgını nedeniyle işlerinin kötüye gittiğini ve evlilik hazırlığı içerisinde olduğu için nafakayı ödemekte güçlük çektiğini belirtti.

NAFAKANIN 2 BİN LİRAYA DÜŞÜRÜLMESİNİ TALEP EDİYORUM

Şafak’ın Amerikan vatandaşı olduğunu dava dilekçesinde belirten avukatından açıklama geldi: “Taner Şafak, boşanmanın ardından çocuğunu görebilmek için her şeyini bırakıp Türkiye’ye yerleşmiştir. Pandemi nedeniyle Amerika’da yaşayan ailesinin işlerinde yardımcı olamamıştır. Taner Şafak, emekli olan annesi ve babasının desteği ile çocuğunun nafakasını ödemekteydi.

Nafakayı ödemek için bankalara başvuran ve kredi almaya çalışan Taner Şafak’ın bu talebi de yabancı olması nedeniyle reddedilmiştir. Bu nedenle Türk lirasıyla aylık 8 bin lirayı bulan iştirak nafakasının 2 bin liraya düşürülmesini talep ediyoruz.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı