Survivor Semih Öztürk’ten Eşi Kurreytülayn Matur’un Şiirsel Sözlerine Şok Edici Cevap!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Survivor Semih Öztürk’ten Eşi Kurreytülayn Matur’un Şiirsel Sözlerine Şok Edici Cevap!

EĞLENCE

24 Aralık 2020 Perşembe 12:22:48

Son Güncelleme: 24/12/2020 12:23:29

Survivor Semih Öztürk’ten Eşi Kurreytülayn Matur’un Şiirsel Sözlerine Şok Edici Cevap!

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Ütopya’ programı ile ünlenen Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur’un sosyal medyadaki mesajları gündem oldu…

Survivor yarışmacılarından ve Survivor panaroma yorumcularından biri olan Semih Öztürk, Ütopya yarışmasında tanıştığı sevgilisi Kurretülayn Matur ile geçtiğimiz aylarda gözlerden uzak bir törenle dünya evine girmişti. Semih Öztürk ile Kurretülayn Matur ilişkilerinde 7 yılı geride bıraktı. Sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımda bulunan Kurretülayn Matur, eşi ile birlikte çekilmiş pozlarına uzunca bir de not yazdı. Buna karşılık Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur’a yorumu ise dikkat çekti.

Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur, 7. yıldönümlerini yaptığı paylaşımla kutladı. Eşiyle birlikte olduğu fotoğraflarını paylaşıp sayfalarca güzel söz yazan Matur’a, Öztürk sadece kalp emojisiyle cevap verdi. Instagram’da bin 275 gönderisi olan Öztürk’ün, eşiyle fotoğrafı bulunmamakta.

 

TEPKİLERE YOL AÇAN POZ

Kurretülayn Matur eşiyle beraber nikah sonrası balayına çıkmıştı. Tatilden romantik karelerini sosyal medya hesaplarından paylaşan ikiliden Kurretülayn Matur’un verdiği küvet pozu tepkilere yol açmıştı.

Fotoğrafına ‘ucube gibisin aynı’ yorumunu yapan takipçisini sosyal medya hesabından ifşa eden Kurretülayn Matur , “Ne çok kadın saldırdı bu paylaştığım görsele. Hasetinizden ne yapacağınızı şaşırmışsınız. Bu hesapları engellemeyeceğim. Bakıp bakıp içinizi kemirsin hasetiniz” notunu düştü.

 

SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR?

Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa’da dünyaya geldi. 2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmaya katıldı. Ütopya’da ikinci olan ve sosyal medyada binlerce hayranı bulunan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Survivor 2016 sezonunda yarışan Semih Öztürk, yarışmadan sonra Survivor Panorama yorumculuğu yaptı.

 

KURRETÜLAYN MATUR KİMDİR?

Kurretülayn Matur, 31 Ekim 1990 yılında Ankara/Keçiören’de dünyaya geldi. Kurretülayn’ın anlamı Arapça’da nur gözlü anlamına gelmektedir. Babası Mardinli olan Kurretülayn Matur’un annesi ise Ispartalı’dır.

2012 yılında Kanal D’de yayınlanan ilk sezon Ertem Şener’in, 2. Sezon Zuhal Topal’ın sunduğu “Kazanmak İçin 1 Dakika” adlı bir yarışma programına ilk sezon katıldı. Bu yarışmayı kazanarak 16 bin liranın sahibi oldu. 2012 yılında yapımcısı Fatih Aksoy olan ve Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler’in başrollerinde olduğu “Merhaba Hayat” adlı dizide Dilek karakterini canlandırdı.

2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı’nın yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmada Kurretülayn Matur; Altar Gültekin, Çağdaş Tahsin Yıldız, Gamze Çetinkaya, İnci Satır, İnci Melek Bozkaya, Ahmet Arda Sezen, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Semih Öztürk, Serkan Ercan, Tezcan Fenerliler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı