Survivor 2021 Bomba Gibi Geldi. İlk Eleme Adayı Belli Oldu!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Survivor 2021 Bomba Gibi Geldi. İlk Eleme Adayı Belli Oldu!

EĞLENCE

12 Ocak 2021 Salı 22:05:20

Son Güncelleme: 12/01/2021 22:07:58

Survivor 2021 Bomba Gibi Geldi. İlk Eleme Adayı Belli Oldu!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021′ de ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar zorlu parkurda kıyasıya mücadele etti. Kaybeden takımla yapılan konseyde ilk eleme adayı oylar sonucu belli oldu. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, ada konseyinde kim eleme adayı olarak seçildi?..

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021’de heyecan ilk bölümden itibaren başladı. Survivor 2021’in ikinci gününde ünlüler ve gönüllüler takımları özel olarak hazırlanan havuzlu bir parkurda dokunulmazlığı kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Survivor 2021’in 9 Ocak’ta ekrana gelen bölümünde, Gönüllüler takımından İlayda Şeker yarışmacı arkadaşlarının oyları sonucu Ünlüler takımına geçmişti. 10 Ocak’ta yayınlanan son bölümünde ise dokunulmazlık oyunu oynandı.

 

AVANTAJ OYUNU ÜNLÜLERİN

Survivor’da dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar, seçme avantajı için bayrak yarışı yaptılar. Bu oyunda takımlar üç erkek üç kadın yarışmacı belirledi. Dokunulmazlık oyunu seçme avantajını kazanan ünlüler takımı yarışmacıları, karşı takımdan kimlerle yarışmak istediklerini belirledi. Zorlu parkurda 5 kadın ve 5 erkek yarışmacı mücadele etti.

 

10-7 SKORLA DOKUNULMAZLIĞI ALDILAR

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı oyunda gönüllüler takımı yarışı kazanmak için elinden geleni yapsa da Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise 10-7’lik skorla ünlüler oldu.

 

SURVIVOR 2021 İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi ekrana geldi. Acun Ilıcalı’nın sunduğu konseyde dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı yarışmacıları için SMS oylaması da yapıldı. Takım arkadaşları yapılan oylamada Dora ve Sena’nın isimlerini yazdı. SMS oylaması sonucunda Dora’ya 4 oy çıkarken, 6 oy alan Sena, Survivor 2021’deki ilk eleme adayı oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı