Songül Karlı Yaşadıklarını Gözyaşları İçinde Anlattı! Bir Ekmeğe Muhtaç Kaldım
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Songül Karlı Yaşadıklarını Gözyaşları İçinde Anlattı! Bir Ekmeğe Muhtaç Kaldım

EĞLENCE

24 Aralık 2020 Perşembe 13:23:34

Son Güncelleme: 24/12/2020 13:24:36

Songül Karlı Yaşadıklarını Gözyaşları İçinde Anlattı! Bir Ekmeğe Muhtaç Kaldım

Songül Karlı, eski eşi Metin Yüce tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini söyleyerek, “Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Bu süreçte bana tek yardım eden isim Latif Doğan oldu. Evimin mutfak alışverişini dahi yapıp, bize para bırakırdı” diyerek gözyaşı döktü…

Songül Karlı 5 yıl evli kaldığı ve 2017 yılında boşandığı eski eşi Metin Yüncü tarafından yaklaşık 100 milyon lira dolandırıldığını iddia etmişti. Songül Karlı’nın dolandırıcılık iddiası üzerine geçtiğimiz günlerde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, aralarında Metin Yüncü’nün de olduğu 5 kişiyi gözaltına almıştı. 4 kez ayrılmak istediğini ve 4 kez dayak yediğini belirten Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü’nün yaşattıklarını gözyaşları içinde anlattı.

 

BASIN AÇIKLAMASI YAPTILAR

Şarkıcı Songül Karlı avukatı Murat Şekerli ile ortak basın açıklaması düzenledi. Eski eşi Metin Yüce tarafından dolandırıldığını iddia eden Songül Karlı, yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı.

5 yıllık evliliğinde 4 kez ayrılmak istediğini ve 4 kez dayak yediğini vurgulayan Karlı, eski eşinin “Sen burada oturacaksın bana çocuk yapacaksın seni öldürürüm, gebertirim” diyerek tehdit ettiğini iddia etti. Hem fiziki, hem sözlü şiddete uğradığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini söyleyen Karlı, “Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Evladım meyve suyu istediğinde bile, ‘bakkallar kapalı’ diye yalan söylemek zorunda kaldım. Bakkala gidemediğimiz için evimizde pilav ve su vardı.” diyerek gözyaşlarını tutamadı.

 

“35 MİLYON ZARARIM VAR”

35 milyonun üzerinde bir kaybı olduğunu vurgulayan Songül Karlı, “Bana kendisinin MİT çalışanı olduğunu söyledi. Arsamdan, arabama, mücevherlerimden ziynet eşyalarıma kadar her şeyi elimden aldı. Şimdi evladımı nasıl geçindireceğim korkusuyla yaşıyorum. Aklımda olan tek şey o. Yıllarımın birikimimi elimden aldı. Artık bu yaşadığım süreçten sonra anne babama dahi güvenemez oldum” dedi.

 

“HER ŞEYİM HACZEDİLDİ”

Karlı, ayrılmaya karar verdiğini ama eşinin araya hatırlı kişileri koyarak vazgeçirildiğini söyleyerek, “Eski eşim bir gün eve geldi, ayrılmak istediğimi söyledim. Oturduğu yerden fırladı, bende ne bel bıraktı ne de böbrek bıraktı. Şiddete maruz kaldım. Bu süre zarfında sırf çocuğumun geleceği için sustum” dedi. Kendisine haciz geldiğini de belirten Karlı, “Oğlumun gitarından, benim bağlamama kadar her şeyim haczedildi. Çocuğum uzaktan eğitimini dahi benim telefonumdan alıyor. Laptopu dahi haczedildi” şeklinde konuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı