SMA Hastalarına Yönelik Başlatılan Kampanya Hakkında Cem Yılmaz’dan Kinayeli Paylaşım: “Tamam Yine Siz Haklısınız”
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

SMA Hastalarına Yönelik Başlatılan Kampanya Hakkında Cem Yılmaz’dan Kinayeli Paylaşım: “Tamam Yine Siz Haklısınız”

EĞLENCE

4 Ocak 2021 Pazartesi 10:39:54

Son Güncelleme: 04/01/2021 10:41:15

SMA Hastalarına Yönelik Başlatılan Kampanya Hakkında Cem Yılmaz’dan Kinayeli Paylaşım: “Tamam Yine Siz Haklısınız”

Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde satılmayan ve Türkiye Varlık Fonu’na aktarılan üç biletin ikramiye tutarı 75 milyon TL’nin SMA hastası çocuklar için kullanılmasına ilişkin başlatılan kampanyaya olan Cem Yılmaz gelen eleştirilere yanıt vererek; “Tamam yine siz haklısınız. Bir daha yapmam…” diyerek kinayeli paylaşım yaptı.

Sosyal medyada başlatılan “Milli Piyango’nun Türkiye Varlık Fonu’na devredilen 75 milyon TL’lik ikramiyesi SMA hastası çocukların tedavilerine harcansın’ kampanyasıyla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “SMA’lı evlatlarımız üzerinden yürütülen kirli kampanyaya iyi niyetli hiç kimsenin alet olmaması gerekir. Ülkemizde tedavi almayan bir tane bile SMA hastamız bulunmamaktadır” açıklamaları, tartışmaları gündeme bomba gibi oturdu.

 

CEM YILMAZ’DAN TEPKİ

Kampanyaya destek veren isimlerden olan Cem Yılmaz, Bakan Koca’nın açıklamalarının ardından yeni paylaşımlarda bulundu.

Cem Yılmaz, “Şimdi bu fikre bişey desek vay siyaset yapıyorsun deniliyor. 2/3 aydır bu konuda yüzlerce caresiz insan ile görüştüm, bazılarına elimden geldiğince yardım ettim. Olmuyor yetmiyor. Milli piyango için bundan güzel bi öneri olamaz gelin yapın bu iyiliği” demişti.

Ünlü komedyen Bakan Koca’nın açıklaması üzerine, “Tamam yine siz haklısınız. Bildiğiniz gibi yapın sevgili kardeşim. Ben belediyeden 2.754 lira aldım o yüzden tweet attım. Geçen hafta da 3 aile şahsen yardım istemişti, yaptım. Meğer büyük bir oyun varmış yalan söylüyorlarmış. Uyardığınız için teşekkürler. Sağ olun. Bir daha yapmam” diyerek tepkisini dile getirdi.

Cem Yılmaz, diğer paylaşımında ise şu ifadelere yer verdi:

“Bir diğer ciddiyetsiz konu da; benim Kaz Dağlarında villam var. Adresi belliyse yazarsanız memnun olurum nerede villam gidip yerleşeyim bari. Boş durmasın. Athena Gökhan’a yakın mı? Büyük resmin tam neresinde?

 

İMAMOĞLU: BÜYÜK OYUNU BOZDUK SANIRIM

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise Cem Yılmaz’ın paylaşımına şöyle cevap verdi:
“Cem Yılmaz belediyemizden 2.754 lira da almamıştır, çünkü bizde asgari ücret 3.100 liradır. Büyük oyunu bozduk sanırım.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı