Sihirli Annem Dizisinin Tekrar Çekilmesiyle Beraber Oyunculara Yönelik Tepkiler Art Arda Gelmeye Başladı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sihirli Annem Dizisinin Tekrar Çekilmesiyle Beraber Oyunculara Yönelik Tepkiler Art Arda Gelmeye Başladı

EĞLENCE

7 Ocak 2021 Perşembe 12:00:24

Son Güncelleme: 07/01/2021 12:01:29

Sihirli Annem Dizisinin Tekrar Çekilmesiyle Beraber Oyunculara Yönelik Tepkiler Art Arda Gelmeye Başladı

Sihirli Annem dizisinin yeni versiyonu sosyal medyanın gündemine oturdu. Başrollerini Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu, Nergis Kumbasar, Lale Başar ve Çiçek Acar’ın paylaştığı Sihirli Annem dizisinin yeni oyuncu kadrosu gündeme bomba gibi düştü. İlk bölümünün yayınlanmasından sonra sosyal medyada eleştiri yağmuru başladı…

Acun Ilıcalı’nın yaklaşık 900 milyon TL harcayıp hayata geçirdiği Exxen’in Sihirli Annem dizisinin eski bölümlerinin bile daha fazla izlenebileceğini savunan sosyal medya kullanıcıları yeni yayınlanan bölüme tepki odaklı yorumlar yazdılar.
Sosyal medya kullanıcılarından gelen tepkilerin bazıları şu şekilde:

 

 

SİHİRLİ ANNEM’İN ESKİ OYUNCULARINDAN TEPKİ
Acun Ilıcalı’nın yeni kurduğu dijital platform olan Exxen’de, bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisi yeniden çekildi ancak eski dizide rol alan oyuncular bu kez kadroda yer almadı. Bu durum karşısında kendilerine teklif gelmediğini belirten İnci Türkay, Gizem Güven, Şahap Sayılgan, Jess Molho, Michele Cedolin, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner Instagram hesaplarından ortak bir açıklama yayımladı.

Açıklamada, “Yeni seride bize yer verilmeyeceği ve başka bir kadro ile yayına gireceğini haftalar önce öğrenmiştik ve bu duruma saygı duyduk. Fakat bizlerle iletişime geçildiği, konuşulduğu ve fikirlerimizin alındığı gibi paylaşımlar yapılması tamamen gerçek dışıdır” ifadeleri kullanıldı.

 

‘SİHİRLİ ANNEM’İN YENİ KADROSU

Sihirli Annem’in oyuncuları arasında bulunan Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nergis Kumbasar, Lale Başar, Çiçek Acar, Bülent Seyran, Hande Katipoğlu, Eylem Yıldız’ın yanı sıra çocuk oyuncular Nisa Sofiya Aksongur, Cemre Demircan ve Egemen Uysal rol alıyor.

Dizide Cem’in çocukluk aşkı Tuğçe’yi Nisa Sofiya Aksongur, Ceren’i Cemre Demircan, Cem’i ise Egemen Uysal canlandıracak. Daha önce Zeynep Özkaya’nın oynadığı Çilek karakterini ise Eylül Ugan canlandırıyor.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı