Şevval Sam Bir Yıldır Beklediği Hayaline Kavuştu: “Bu Benim Bebeğim”
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Şevval Sam Bir Yıldır Beklediği Hayaline Kavuştu: “Bu Benim Bebeğim”

EĞLENCE

2 Ocak 2021 Cumartesi 14:58:13

Son Güncelleme: 02/01/2021 15:02:48

Şevval Sam Bir Yıldır Beklediği Hayaline Kavuştu: “Bu Benim Bebeğim”

Şevval Sam’ın beklediği karavan hayali gerçek oldu. Ünlü sanatçı geçtiğimiz yıl aldığı eski model karavanı yeniletti ve Cihangir’deki evinin önüne park etti. Sam karavanı için “Bu benim bebeğim, 2021’in ilk hediyesi bana bu oldu” ifadelerini kullandı.

Şevval Sam bir yıldır bekleyip hayalini kurduğu karavanına kavuştu. 2019 yılında Harbiye’de verdiği konserinde “Sağlığım ve imkanlarım el verirse dünyayı bir karavanla gezmeyi istiyorum. Karavanla insan daha özgür oluyor. Mülk edinmek istemiyorum” diyen sanatçının isteği gerçek oldu.

 

EVİNİN YAKININA PARK ETTİ

Sam, geçtiğimiz yıl arkadaşının satılığa çıkardığı Volkswagen marka eski bir karavanı almıştı. İçi dökülen karavanı restore eden sanatçı, sonunda yenilenen aracını Cihangir’deki evinin yakınına park etti.

 

“İÇ TASARIMI BANA AİT”

“Bu benim bebeğim” dediği karavanından hiç çıkmayan, zamanının çoğunu artık burada geçirdiğini söyleyen ünlü sanatçı, “Karavanın iç tasarımı tamamen bana ait. Yıllardır evimde kullandığım koltuklarımın kılıflarını burada kullandım. Karavanın içi tamamen ahşap yapıldı. Bana bu 2021’in ilk hediyesi oldu” diye konuştu.

Şevval Sam geçtiğimiz yıl arkadaşından satın aldığı karavanın yenilenme süreciyle bizzat kendisi ilgilendi. Karavanın içini tamamen ahşap yaptıran ve iç dekorasyonuna kendisi imza atan sanatçı, günün büyük bölümünü şimdilerde karavanında geçiriyor.

 

ŞEVVAL SAM KİMDİR?

Leman Sam’ın kızı Şevval Sam,11 Kasım 1973, İstanbul, Türk oyuncu ve müzisyendir.  İlk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda okuyan Sam, liseyi İstanbul Zincirlikuyu İnsaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi restorasyon bölümünde okudu. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik bölümünde tamamladı.

1993-1999 yılları arasında Beşiktaş’ın efsane futbolcularından Metin Tekin ile evli kaldı ve bu evliliğinden Tarık Emir adlı oğlu oldu.

1993 – 1998 yılları arasında yayınlanan Süper Baba adlı dizideki Deniz karakteriyle büyük beğeni toplayan Şevval Sam, 2006 yılında yayınladığı Sek adlı albümle de müzik kariyerine ilk adımı atmıştır.

FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisinde Ender Argun karakterine hayat veren Şevval Sam, 1.65 metre boyunda 57 kilo ve Akrep burcudur.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı