Sermiyan Midyat'ın Sevgilisine Şiddet Uyguladığı Görüntüler Ortaya Çıktı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sermiyan Midyat’ın Sevgilisine Şiddet Uyguladığı Görüntüler Ortaya Çıktı!

EĞLENCE

10 Aralık 2020 Perşembe 17:50:48

Sermiyan Midyat’ın Sevgilisine Şiddet Uyguladığı Görüntüler Ortaya Çıktı!

Sermiyan Midyat’ın, eski sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği iddialarına dair Sevcan Yaşar şiddet görüntülerini paylaştı. İşte o görüntüler!

Sermiyan Midyat’ın, eski sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği iddialarına dair Sevcan Yaşar şiddet görüntülerini paylaştı. İşte o görüntüler!

Sermiyan Midyat ve Sevcan Yaşar birbirlerine karşılıklı şiddet uyguladıkları iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Sevcan Yaşar, şiddete uyguladığına dair ses kayıtlarını ve darp görüntülerini paylaştı. Yayınlanan görüntülerde Sevcan Yaşar’ın yüzü ve vücudundaki darp izleri ve evdeki darp anlarına dair dağınıklık dikkat çekti.

​Sevcan Yaşar, evden ayrılmak üzere eşyalarını toplarken Sermiyan Midyat’ın “Sen benim düşmanımsın bundan sonra bütün kötülükleri yapacağım sana” sözleri ile tehdit edildiğini de açıkladı..

Sevcan Yaşar, darp anlarına dair görüntüleri ve ses kayıtlarını paylaştı ve şu ifadeleri kullandı;

“Zincirleme tehdit, zincirleme hakaret suçuyla yargılanıyor. Siz bir kadına bir kere şiddet gösterdiğinizde hapse falan girmiyorsunuz. İkinci kez bunu yaptığınız zaman belki hapis yatıyorsunuz. Karşı tarafın, tehdit ve hakaretleri basın yoluyla devam etti ve beni karalama yoluna gitti. Ben de bir kerelik affettim sonra geri döndüm ve iki gün içerisinde pişman oldum ve bu olay yaşandı zaten. Benim üzerime kiralık olan evde beni darp etti, beni kapıya attı. Ertesi gün evime giremedim. Ben çıktıktan sonra bir ay daha o evde kaldı ve kirasını benim ödememi bekledi. Bana “Seni sektörde yaşatmayacağım. Bütün Kötülükleri yapacağım” dedi.”

Bilirkişi raporunda, Sevcan Yaşar’ın yaralandığının sabit olduğu ve şüpheli Midyat’ın video çekerek “Al bak Sevcan karısı, bak senin için çekiyorum. Bak televizyonda hiçbir hasar var mı, y…k ağızlı bak burada var mı, herhangi kırık çıkık var mı, bak yatağına bak” demek suretiyle hakarette bulunduğu hazırlanan iddianamede yer almıştı.

SERMİYAN MİDYAT MEDYAYA YALANLARKEN SEVCAN YAŞAR’A ÖZÜR METNİ GÖNDERDİ

Sermiyan Midyat hakkında ki iddiaları, “Böyle bir şey yoktur, dedikodudan beslenmeyelim. Bir kadına vurmak için hiçbir sebep yoktur, erkekliğe sığmaz. Böyle bir şey yapmış olsam insanların yüzüne nasıl bakarım? Ben kötü bir insan değilim” demişti. Ancak Sermiyan Midyat, bir yandan da avukatı aracılığıyla Yaşar’a tam 41 sayfalık bir özür metni göndermişti.

İşte darp görüntüleri;

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı