Serenay Sarıkaya’nın Yeni Tarzı Beğenilmedi! Güzel Oyuncu Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Serenay Sarıkaya’nın Yeni Tarzı Beğenilmedi! Güzel Oyuncu Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!

EĞLENCE

9 Ocak 2021 Cumartesi 14:10:14

Serenay Sarıkaya’nın Yeni Tarzı Beğenilmedi! Güzel Oyuncu Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!

Cem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Serenay Sarıkaya bu kez ilginç tarzı ile sosyal medyanın dilinde. Kısa tayt ve mont kombini ile paylaşım yapan Serenay Sarıkaya, tarzı ile eleştiri yağmuruna tutuldu. Ünlü oyuncunun paylaşımı sosyal medyada dalga konusu oldu Serenay Sarıkaya’nın kısa taytının üzerine giydiği montun fiyatı da dudak uçuklattı…

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan Sarıkaya, bu kez de son fotoğrafındaki tarzı ile gündeme geldi. Serenay Sarıkaya ayna karşısında verdiği pozla gündem olurken kış kombini de hayranları tarafından pek beğenilmedi. Siyah kısa bir taytın üzerine mont giyen oyuncu, eleştirileri oklarını üzerine çekti. Serenay Sarıkaya’nın kısa taytının üzerine giydiği montuna “Bunu gerçekten beğenip mi aldın?” ,“Çok saçma bir giyim tarzı” gibi yorumlar geldi.

 

MONTUN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Serenay Sarıkaya’nın ‘Her zaman favorim’ notuyla paylaştığı kombini yapılan yorumlarla gündeme otururken, tercih ettiği montun fiyatının ise 16 bin 255 TL olduğu ortaya çıktı.

 

BİRBİRLERİNİ SİLMEDİLER

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile kendisinden 18 yaş küçük Serenay Sarıkaya, Kasım 2019’da aşk yaşamaya başlamıştı. Karantina günlerini birlikte geçiren çift, geçen ekim ayında da ayrılmışlardı.

Cem Yılmaz, İlişkilerinin bittiğini “Evet ayrıldık” diyerek duyurmuştu. Ayrılığın ardından sessizliğini koruyan ikiliden Cem Yılmaz’dan flaş bir hamle gelmişti.

Yılmaz, yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı ancak ertesi gün tekrar takibe aldı. Yılmaz’ın bu hareketi kafaları karıştırdı.

Cem Yılmaz’ın mayıs ayında paylaştığı fotoğrafı Instagram profilinden silmediği görüldü. Sarıkaya da Cem Yılmaz’ı takip etmeye devam ediyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı