Seren Serengil’in Başı Yine Dertte! 2.5 Yıl Hapsi İsteniyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Seren Serengil’in Başı Yine Dertte! 2.5 Yıl Hapsi İsteniyor

EĞLENCE

12 Ocak 2021 Salı 10:28:42

Seren Serengil’in Başı Yine Dertte! 2.5 Yıl Hapsi İsteniyor

Ünlü Sunucu Seren Serengil’in sosyal medya paylaşımı başına dert açtı. Serengil, ünlü erkeğin sevgilisinden ayrıldıktan sonra sevgilisinin annesiyle ilişki yaşadığını ima eden bir paylaşımda bulunmuştu. Paylaşımı üzerine hakkında 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Seren Serengil, yaptığı paylaşım ile başını derde soktu . Ünlü sunucu Seren Serengil magazin dünyasında bir erkeğin sevgilisiyle ayrıldıktan sonra sevgilisinin annesiyle birlikte olduğunu ima eden bir paylaşım yaptı. Serengil’in söz konusu paylaşımı ünlü iş insanı Can Tanrıyar’ı rahatsız etti.

Can Tanrıyar, Seren Serengil’in paylaşımı sonrası savcılığa başvurarak şikâyetçi oldu. Şikâyet dilekçesinde Serengil’in iddia ettiği kişinin kendisi olduğunu, yıllar önce ortaya atılan bu iddia nedeniyle kişilik haklarının zedelendiğini ve iddiayı ortaya atan magazin camiasından yüklü miktarda tazminat kazandığını anlattı.

 

 

“ESKİ ERKEK ARKADAŞMI KAST ETMİŞTİM”

Şikâyet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında ifadesi alınan Serengil, kast ettiği kişinin Can Tanrıyar olmadığını, eski erkek arkadaşını kastettiğini beyan ederek suçlamayı reddetti.

 

2,5 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda Seren Serengil’in paylaştığı mesajda hakaret içerikli sözler sarf edildiğini belirtilerek 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Serengil ve eski eşi Yaşar İpek hakkında geçtiğimiz günlerde yeni bir dava açılmıştı. Eski İpek çifti Serengil’in eski sevgilisi Özay Bakır’ı tehdit ettikleri ileri sürülmüş Bakır eski İpek çiftini affetmemişti.

 

SEREN SERENGİL VE MUSTAFA TOHMAN EVLENİYOR

Yaşadığı sağlık sorunlarıyla magazin gündemine gelen Seren Serengil, arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile evlenme kararı aldığını bildirdi. Serengil evlilik teklifini kabul ettiğini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyururken çiftin düğün tarihi belli oldu.

 

“ZOR GÜNLERİMDE YANIMDAYDI”

Sunucu arkadaşları Bircan Bali ve Arto’nun baskısı üzerine aldığı evlilik teklifinden bahseden Serengil, “Mustafa’yla arkadaştık, hala da arkadaşız. Şu an sevgili değiliz, hiç olmadık da. Ben yeni ayrıldığım süreçte onunla tanıştım. O zaman çocuk kaybettim ve bunalımdaydım. Tek başıma olduğum bir dönemde şefkatli ve içinden geldiği gibi karşılık beklemeden davrandı.” dedi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı