Serdar Ortaç’tan Olay İtiraf: Seçil Benim Sevgilim Değil, Karım!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Serdar Ortaç’tan Olay İtiraf: Seçil Benim Sevgilim Değil, Karım!

EĞLENCE

9 Ocak 2021 Cumartesi 13:30:45

Serdar Ortaç’tan Olay İtiraf: Seçil Benim Sevgilim Değil, Karım!

Serdar Ortaç ve Seçil Gür önceki gün Rumelihisarı’nda bisiklet turu yaparken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ortaç muhabirlerin Seçil Gül için “Sevgiliniz” demesi üzerine “Sevgili deme. Karım o benim..” dedi.

Son dönemde meslektaşı Seçil Gür ile yaşadığı ilişkiyle magazin gündemine bomba gibi oturan Serdar Ortaç, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Gazetecilerin, Seçil Gür için “Sevgiliniz” demesi üzerine 50 yaşındaki sanatçı, “Sevgili demeyin, karım o benim, hanımım. Bana göre hanımım” diyerek muhabirleri uyardı.

“SEÇİL BENİM İÇİN SON DURAK”

Sevgilisi Seçil Gür’e övgüler yağdıran Serdar Ortaç, “Onun ne istediğine bakacağım. Evlilik istiyorsa yapıştıracağım evliliği. Benim için son durak Seçil” diyerek herkesi şaşırttı.

Gür, sevgilisinin bu sözleri karşısında utangaç tavırlar sergiledi.

“KALBİNİ KIRDILAR”

Ceylan Ertem, geçtiğimiz günlerde “Serdar Ortaç’ı görmeye dayanamıyorum. Hala popüler olmasına olumlu bir gözle bakmıyorum. Ahmet Kaya’nın kalbini kırdılar ve o bu yüzden ülkesinden uzakta, kalp krizinden kaybettik. Bu kadar güzel şarkılar yazmış değerli biriydi. Bazıları tarih iz bırakır, bazıları da öyle olmadıkları halde para kazanır” demişti.

Serdar Ortaç, meslektaşı Ceylan Ertem’in kendisini hedef alan sözlerinin sorulması üzerine, “Konuşmayacağım. Yersiz bir konuşma olmuş” diyerek uzaklaştı.

 

“ BU VATAN BİZİM, ELLERİN DEĞİL”

Ahmet Kaya’nın Magazin Gazetecileri Derneği’nin 10 Şubat 1999’da düzenlediği ödül töreninde “Kürtçe şarkı söylemek, klip çekmek istiyorum” sözlerine tepki gösteren Serdar Ortaç, sahneye çıkıp Sibel Can’ın “Padişah” şarkısını “Bu devirde kimse sultan değil, hükümdar değil, padişah değil, Atatürk yolunda tüm Türkiye, bu vatan bizim, ellerin değil” şeklinde değiştirerek söylemişti.

Ortaç, şarkının ardından 10. Yıl Marşı’nı seslendirirken, konuklar da Ahmet Kaya’ya çatal bıçak fırlatmıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı