Sen Çal Kapımı Dizisine Mert Öcal Dahil Oldu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sen Çal Kapımı Dizisine Mert Öcal Dahil Oldu

EĞLENCE

25 Aralık 2020 Cuma 10:40:59

Sen Çal Kapımı Dizisine Mert Öcal Dahil Oldu

Survivor yıldızı Mert Öcal, Sen Çal Kapımı dizisine dahil oldu. Kerem Bursin’e rakip geldi. Mert Öcal kimdir?

Fox TV’nin Cumartesi akşamları yayınlanan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’ya yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrolde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisine Survivor yıldızı isim Mert Öcal dahil oldu.

Sen Çal Kapımı dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dizisinin senaryo ekibi değişmiş ve diziden 2 önemli karakter olan Selin ve Alptekin Bolat rollerine hayat veren Bige Önal ve Ahmet Mark Somers diziden ayrılmılştı. Diziye ayrılan oyuncuların ardından İlayda Çevik ve Ayeşegül İşsever dahil olmuştu. Diziye yeni bir oyuncu daha girdi.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın babaannesi geçtiğimiz bölümlerde diziye dahil olmuş ve Eda’yı kendi istediği bir damat ile evlendireceğini söylemişti. O isim belli oldu. Mert Öcal diziye dahil oldu. Mert Öcal son olarak Survivor programında yarışmacı olmuş ve adından söz ettirmişti. Mert Öcal daha önce ise  Aşk Yeniden, Asla Unutma, Rüyalarda Buluşuruz, Oyun Bitti, Görgüsüzler, Savaşçı, İsimsizler ve Arka Sokaklar gibi dizilerde yer almıştı.

Mert Öcal’ın diziye dahil olacağı öğrenildikten sonra Öcal’ın sosyal medyası yorum yağmuruna tutuldu. Ancak ne Mert Öcal ne diziden bir açıklama yapılmadı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı