Sefirin Kızı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gediz Ve Nare Evlenecek Mi? Sefirin Kızı'nda Sancar’a Ne Olacak?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sefirin Kızı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gediz Ve Nare Evlenecek Mi? Sefirin Kızı’nda Sancar’a Ne Olacak?

EĞLENCE

6 Ocak 2021 Çarşamba 11:42:24

Sefirin Kızı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gediz Ve Nare Evlenecek Mi? Sefirin Kızı’nda Sancar’a Ne Olacak?

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nın 35. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yargılanan Sancar Efeoğlu cezaevinde bıçaklanıyor. Diğer yandan Gediz ve Nare’nin nikahlanacağı gözler önüne seriliyor. Sancar Efe öldü mü? Nare Gediz’le evlendi mi?

Sefirin Kızı’nın merakla beklenen 35. yeni bölümünden herkesi şaşırtan bir fragman yayınlandı. Sefirin Kızı, 11 Ocak Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerde oynadığı Sefirin Kızı’nın yeni bölümünde Sancar cezaevine giriyor. Gediz ve Nare’nin nikah masasına oturduğu anlarda ise Sancar cezaevinde saldırıya uğruyor. Sancar’a ne olacağı, Gediz ve Nare’nin evlenip evlenmediği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

 

“SEFİRİN KIZI”NIN KONUSU

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır. Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur.

Bir daha onu gören olmaz. Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir..

 

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI

Engin Akyürek
Neslihan Atagül Doğulu
Uraz Kaygılaroğlu
Doğukan Polat
Hivda Zizan Alp
Özlem Çakar Yalçınkaya
Erhan Alpay
Erdal Küçükkömürcü
Gonca Cilasun
Tülin Yazkan
Esra Kızıldoğan
Cemre Öktem
Edip Tepeli
Beren Gençalp

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı