Sefirin Kızı Feride Hala kimdir?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sefirin Kızı Feride Hala kimdir?

EĞLENCE

28 Kasım 2020 Cumartesi 12:03:49

Sefirin Kızı Feride Hala kimdir?

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Sefirin Kızı oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Peki, Sefirin Kızı Feride Hala karakterinin hikayesi nasıl ilerleyecek? Feride Hala ve Nare arasında neler olacak? Feride Hala karakterini canlandıran Zerrin Sümer kimdir? İşte detaylar…

Ekranların heyecan ve dram yüklü dizisi Sefirin Kızı seyirciden tam not almaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi yeni sezon bölümlerinde güçlü oyuncu kadrosuna dahil ettiği isimlerle hikayesini genişletmeyi başardı. Nare ve Sancar arasındaki destansı aşk hikayesinin anlatıldığı Sefirin Kızı dizisinde aşk, ihanet ve fedakarlık temaları işleniyor. Yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kilitleyen dizi birinden önemli karakteriyle dikkat çekiyor.

Sefirin Kızı Feride Hala karakteri de kadrodaki yeni isimlerden birisidir. Usta oyuncu Zerrin Sümer’in hayat verdiği Feride Hala, Sancar’ın halasıdır. Sancar’ın babasından emanet olan Feride Hala, ailesina çok düşkün bir kadındır. Güçlü ve sevecen bir karakter olarak karşımıza çıkan Feride Hala, Nare ile çok iyi anlaşacaktır. Sancar’ın aşkı için mücadele etmesini tavsiye edecektir. Görmüş geçirmiş bir kadın olarak aile içerisindeki dengeleri korumaya özen göstermektedir.

Konaktaki dengelerin kendi lehine dönmesi için çaba gösterir. Sancar, Feride Hala’yı çok sevmektedir. Onu annesi gibi gören Sancar, kendisine yardım etmesinden çok mutlu olur. Nare’de duygularını paylaşabileceği yeni bir sırdaş bulmuştur. Lakin, Sefirin Kızı Feride Hala’nın en sevdiği kişi Melek olacaktır. Melek’i çok seven Feride Hala, onu herkesten korumaya kararlıdır.

Sancar, Akın ile birlikte uçurumdan yuvarlandıktan sonra ağır şekilde yaralanmıştır. Bu noktada Feride Hala ortaya çıkarak yiğenine bitkisel ürünlerden hazırladığı ilaçları sürmeye başlar. Şifalı elleri bulunan Feride Hala, Efeoğulları ailesinin en saygın büyüğüdür.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı