Seda Sayan’dan Evlilik Açıklaması: Yeterince Evlendim
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Seda Sayan’dan Evlilik Açıklaması: Yeterince Evlendim

EĞLENCE

5 Ocak 2021 Salı 09:43:58

Seda Sayan’dan Evlilik Açıklaması: Yeterince Evlendim

Ünlü şarkıcı Seda Sayan güçlü sesinin yanı sıra uzun yıllar boyunca yaptığı sabah programı ile Türkiye’nin gündeminde olmayı başarmıştır. Kadırgalı lakaplı güzel şarkıcı Seda Sayan yardım severliği ve dobra tavırlarıyla sanat camiasında da sevilen ve saygı duyulan isimlerdendir. Zamanında oyunculuk da yapmış olan Seda Sayan’dan çarpıcı açıklamalar geldi.

Kaç yıldır yalnızsınız?” sorusuna “Evet, uzun süredir hayatımda kimse yok. Kaç yıldır bilmiyorum, öyle şeyleri hesap etmiyorum.” dedi.

“ÇALIŞKAN BİR KADINIM VE DİSİPLİNLİYİM”

Sayan, “Biraz bu dinginlik iyi geldi. Zaten pandemide hepimiz bir yerlere kaçtık. Ben uzun süre Muğla, Ören’deydim. Şimdi işlerim için İstanbul’dayım.” dedi.

İlişkilerde zor bir kadın olup olmadığı sorulan Sayan, “Öyle söylemeyelim de belki çok yoğun olduğum için karşı taraf bundan rahatsız olabilir. Ben çalışkan bir kadınım ve disiplinliyim. Belki bu yönlerim zor geliyordur. Ama bana sorarsan zor bir kadın değilim.” açıklamasında bulundu.

 

“YETERİNCE EVLENDİM”

Sayan, “Yeniden evliliğe nasıl bakıyorsunuz?” sorusuna,”Hiç düşündüğüm bir şey değil. Yeterince evlendim. Altı evlilik yaptım, ayrıldım. Olmadı.

Belki benim yoğunluğumdan yürümedi, bitti. Belki de işimi ön planda tuttuğum için bunları yaşıyorum bilmiyorum ama evlilik düşünmüyorum.” diye cevap verdi.

 

SEDA SAYAN GELİNİM MUTFAKTA SUNUCULUĞUNU DEVRALDI

Seda Sayan, gündüz kuşağı programı olan Gelinim Mutfakta’yı Onur Büyüktopçu’dan devraldı. Sanatçı daha önce de yine Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz programına sunucu olmuş Onur Büyüktopçu da başka bir kanala transfer olmuştu. İkinci kez ünlü sunucunun yerine gelen Seda Sayan’a “İnsanların ekmeğiyle oynamak size yakışmıyor” yorumları yağmıştı.

Seda Sayan, bu yorumlara çok kızmış “Hayatımda hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadım” demişti.
Son olarak Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı yeni yıl mesajında ‘Mutlu yıllara sağlıkla inşallah kardeşim’ yorumunu yazdı. Onur Büyüktopçu’nun yeni yıl paylaşımına yorum yapan Seda Sayan’a yanıt vermemesi ikilinin küs olduğu yönünde dedikoduları güçlendirdi.

Seda Sayan’dan yeni açıklama geldi. Sayan “Onur programdan kendisi ayrıldı. Sosyal medyada sanki ben gördermişim gibi yansıtıldı. Çok ayıp bir şey. TV dünyası bu. Biri gider biri gelir. Hepimizin birbirimizden haberi var. Ben de her sabah TV karşısına geçip ‘Bugün kimi kovdursam da yerine geçsem’ diye düşünmüyorum.” diyerek kimsenin ekmeğiyle oynamadığını bir kez daha gündeme getirdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı