Seda Akgül'ün Sözleri Tartışma Yarattı: “Kadın Mı Erkek Mi Olduğu Anlaşılmıyor”
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Seda Akgül’ün Sözleri Tartışma Yarattı: “Kadın Mı Erkek Mi Olduğu Anlaşılmıyor”

EĞLENCE

30 Aralık 2020 Çarşamba 13:12:12

Seda Akgül’ün Sözleri Tartışma Yarattı: “Kadın Mı Erkek Mi Olduğu Anlaşılmıyor”

Ünlü sunucu Seda Akgül, canlı yayında Güney Koreli şarkıcı Jeon Jung-kook için söyledikleri sosyal medyada tepkiye yol açtı. Jeon Jung-kook için, “Kadın mı, erkek mi olduğu anlaşılmıyor” diyen Akgül, sosyal medya kullanıcıları tarafından ırkçılıkla suçlandı…

‘Hayatın İçinden’ programının sunucusu Seda Akgül’ün canlı yayında, “Uzak Doğu’da kadınla erkek androjene döndü. Seviyorlar böyle” açıklaması sosyal medya gündemine oturdu. Akgül’ün sözleri bazı kullanıcılar tarafından tepki gördü.

 

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞMURU

Güney Koreli şarkıcı Jeon Jung-kook için, “Kadın mı, erkek mi olduğu anlaşılmıyor” diyen sunucu Seda Akgül, açıklamalarıyla sosyal medyayı salladı.Sosyal medya kullanıcıları, Akgül’ü ırkçılıkla suçladı.

Bazı sosyal medya kullanıcılarının Seda Akgül’e tepkisi şu şekilde:

-Bu ırkçılığa karşı bizden susmamızı beklemiyordunuz değil mi?

-Bu artık sözün bittiği nokta! Yaptıkları ırkçılığa verdiğimiz tepki karşısında bırakın utanmayı, bunu hala prim için kullanma ve bizleri suçlama derdindeler. İnsanlıktan zerrece nasip almamışlar gerçekten. Hani nerede ırkçılık karşıtı duyarlı halkımız?

-Beğenmediniz diye değil .Biz yapmış olduğunuz iğrenç ırkçılığınız yüzünden sinirlenip ayağa kalktık kimse kimseye böyle bir davranışta bulunamaz o sunmuş olduğunuz programda herkesten özür dilemek zorundasınız! Ve lütfen bir bitin artık rica ediyorum.

-Sorun beğenmeniz değil! Beğenmesi gerekenler zaten beğendi ve seçti. Saygı duymayıp ırkçı tavırlar sergilemeniz sorunumuz.

 

SEDA AKGÜL’ÜN SÖZLERİ BTS HAYRANLARINI KIZDIRDI

‘Hayatın İçinden’ programının canlı yayınında ‘Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği 2020” listesi analiz edildiği sırada Seda Akgül’den beklenmedik tepki geldi. Seda Akgül’ün listede yer alan BTS üyelerini beğenmemesi sosyal medyaya da konu oldu. Seda Akgül’ün sözleri BTS hayranlarını kızdırdı.

Yakışıklılar listesinin 4. ve 2. sırasında dünyaca ünlü “BTS” grubunun üyeleri yer aldı.

 

BTS ÜYELERİ KİMDİR?

BTS, diğer adıyla Bangtan Boys, Big Hit Entertainment tarafından oluşturulan, 7 üyeden oluşan Güney Koreli grup. BTS, ilk teaserları 26 Mayıs’ta çıkmadan önce de, yayınladıkları coverlar ve blog yazıları sayesinde hayran kazanmış bir gruptur.

BTS, RM (Kim Namjoon), Jin (Kim Seokjin), Suga (Min Yoongi), J-hope (Jung Hoseok), Jimin (Park Jimin), V (Kim Taehyung) ve Jungkook (Jeon) olmak üzere yedi üyeden oluşuyor.

BTS, yaygın oldukları dönemde, Most Beautiful Moment in Life üçlemesi, The Most Beautiful Moment in Life, Part 2 ve The Most Beautiful Moment In Life: Young Forever ile Billboard 200 listesine girerek yükselişini sürdürdü.

The Most Beautiful Moment In Life, Part 2 ayrıca Billboard World Albums Listesi’nde 1 numarada yer aldı ve birkaç hafta boyunca listede kalarak BTS’i bu başarıya ulaşan ilk K-Pop grubu yaptı.

The Most Beautiful Moment in Life: Young Forever , 2016 Melon Müzik Ödülleri’nde (MMA) “Yılın Albümü” ödülünü aldı. Bu ödül BTS’in çıkışlarından itibaren ilk daesang’ı, diğer bir deyişle ilk “Büyük Ödül”ü oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı