Şarkıcı Zeynep Sağdaş'a Hırsız Şoku: Apartman Görevlisine Suç Duyurusu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Şarkıcı Zeynep Sağdaş’a Hırsız Şoku: Apartman Görevlisine Suç Duyurusu

EĞLENCE

24 Aralık 2020 Perşembe 12:54:35

Son Güncelleme: 24/12/2020 13:25:38

Şarkıcı Zeynep Sağdaş’a Hırsız Şoku: Apartman Görevlisine Suç Duyurusu

Konser vermek için şehir dışına çıkan şarkıcı Zeynep Sağdaş, köpeğini gezdirmesi için evinin anahtarını verdiği apartman görevlisi tarafından soyguna uğratıldı. Bir süre sonra evine dönen şarkıcı, ziynet eşyalarının çalındığı gerekçesi ile karakola koştu.

Konser vermek için sık sık şehir dışına çıkan şarkıcı Zeynep Sağdaş, köpeğini gezdirmesi için evinin yedek anahtarını apartman görevlisi Barış G.’ye vermişti. Görevli, 30 Ekim’de Ankara’ya giden Sağdaş’ın isteği üzerine köpeğini gezdirdi. Akşam eve döndüğünde yatak odasındaki dağınıklığı fark eden Sağdaş, ziynet eşyalarının yerinde olmadığını fark etti.

Pırlanta kolye, yüzük, bileklik ve altınlarının kaybolduğunu belirten şarkıcı polisi aradı. Kamera kayıtlarında görevlinin Sağdaş’ın odasına girdiği, komodinin üzerindeki tektaş yüzüğü eline alıp inceleyip bıraktığı, tekrar evde dolaşmaya devam ettiği ve yatak odasına yeniden döndüğü görüldü. Odadan çıkarken cebine bir şeyler koyarak ayrıldığı fark edilen görevli cezaevine gönderildi.

 

‘ÇEKMECEDEN MESAİ ÜCRETİMİ ALDIM’

İfadesi alınan apartman görevlisi, Sağdaş’ın köpeğini gezdirdikten sonra anahtarı sehpanın üzerinde bırakarak ayrıldığını, çıkarken yatak odasına da girdiğini, oradaki ziynet eşyalarını sadece incelediğini, çekmeceden 80 lira olan mesai ücretini aldığını belirtti. Barış G. hakkında dava açıldı. 10 yıla kadar hapsi istenen şüphelinin, Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanması devam ediyor.

 

ZEYNEP SAĞDAŞ KİMDİR?

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminden düşmeyen Zeynep Sağdaş, 9 Kasım 1983 doğumlu Türk şarkıcı ve söz yazarıdır. Doğum yeri, İstanbul olan ünlü sanatçı, 9 Kasım 1983’te dünyaya gelmiştir.

Sağdaş’ın profesyonel müzik kariyeri 2002 yılında Soner Arıca’nın “Aşkla Oldu” albümünde yer almasıyla başladı.2007 yılında “Acele Aşk Aranıyor” isimli single çalışmasını yayımladı. Birçok pop albümünde vokalistlik yaptı ve reklam müziği seslendirdi. 2014 yılında “Zeynep Nerde?” adlı ilk albümü piyasaya çıkmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı