Şarkıcı Nez’e Ölümle Tehdit! Takıntılı Hayran Mahkeme Yolunda
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Şarkıcı Nez’e Ölümle Tehdit! Takıntılı Hayran Mahkeme Yolunda

EĞLENCE

25 Aralık 2020 Cuma 12:23:17

Şarkıcı Nez’e Ölümle Tehdit! Takıntılı Hayran Mahkeme Yolunda

Şarkıcı Nez, sahne aldığı mekanda her defasında aynı masada oturup kendisine boğaz kesme hareketi yapan takıntılı hayranından şikayetçi oldu. Mekana girişi engellenen kişi, bu kez de Nez’i sosyal medya üzerinden taciz etmeye başladı…

Şarkıcı Nez, geçen yıl Beyoğlu’nda bir mekanda sahne alıyordu. Her gece mekana giderek aynı masada oturan bir şahıs, Nez’e bakarak elini boğazına götürdükten sonra kesme işareti yapıyordu. Haftalarca süren bu durum sonrası Nez’in isteği üzerine şahsın mekana girişi engellendi.

Bunun üzerine iddiaya göre Nez’e sosyal medya üzerine ulaşan bazı kullanıcılar ünlü şarkıcıya mesaj göndermeye başladı. Kendisine gelen ölüm videoları sonrası mesajı gönderen kullanıcıları engellese de izlendikten sonra silinen video görüntülü mesajlar her seferinde başka bir kullanıcıdan geliyordu.

Kendisine gelen bir videoda, üzeri kanlı bir gelinliğin bulunduğu bir odada, mekandaki şahsın yaptığı hareket yapıldığı görüldü. ‘Bu gelinlik senin. Ya benim olacaksın ya da öleceksin. Seçimi yap’ şeklinde gelen mesajlar üzerine şarkıcı Nez’in tedirginliği artmaya başladı.

 

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Şarkıcı Nez’in İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusu bulunmasının ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Kimliği araştırılan şahsın, 42 yaşındaki Oğuz B. olduğu tespit edildi. İfadesi alınan Oğuz B., video gönderilen kullanıcı hesabının kendisine ait olmadığını, Nez’in sahne aldığı mekana hiç gitmediğini belirtti. Genç adamın ifadesi sonrası, Oğuz B.’nin çalışanlar tarafından çekilen video kayıt görüntüleri dosyaya delil olarak sunuldu.

 

TEHDİT VE CİNSEL TACİZ SUÇUNDAN 5 YILA KADAR HAPİS

Savcılık, Oğuz B. hakkında iddianame düzenledi. Hazırlanan iddianamede, Oğuz B.’nin hiç gitmediğini iddia ettiği mekanda görüntülerinin bulunması nedeniyle suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiği ileri sürülerek, tehdit ve cinsel taciz suçlarından dava açıldı. 5 yıla kadar hapsi istenen Oğuz B., Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

 

SAÇLARINI KAZITTI

Bir döneme damgasını vuran ve sahne adı ‘Nez’ ile tanınan şarkıcı Nezihe Kalkan’ın yeni imajı takipçilerini şaşırtmıştı. Şarkıcı Nez saçlarını kazıttı. Sosyal medya üzerinden yorum yapan Nez, “Hayır sevgilimden ayrılmadım. Şükür bir sağlık problemim de yok. Evet çok mutluyum ve isteyerek yaptım. Hayır depresyona girmedim, tam tersi çok mutlu ve sağlıklıyım.” dedi.

Nez, muhabirlerden gelen sorular üzerine “Saçlarımı sağlık sorunları nedeniyle değil, bir proje için kestim. Yakında neden kestiğimi göreceksiniz. Gerekirse peruk takarım, saç bir aksesuardır” diyerek durumu açıkladı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı