Şarkıcı Ferah Zeydan'ın Son Hali Herkesi Şaşırttı! 70 Kilo Verdi Görenleri Hayrete Düşürdü
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Şarkıcı Ferah Zeydan’ın Son Hali Herkesi Şaşırttı! 70 Kilo Verdi Görenleri Hayrete Düşürdü

EĞLENCE

11 Ocak 2021 Pazartesi 13:28:48

Şarkıcı Ferah Zeydan’ın Son Hali Herkesi Şaşırttı! 70 Kilo Verdi Görenleri Hayrete Düşürdü

Bir dönem yayınlanan ‘X Factor’ adlı müzik yarışmasında güçlü sesiyle dikkat çeken genç şarkıcı Ferah Zeydan, son haliyle herkesi şaşırttı…

‘X Factor’ yarışması ile şöhrete kavuşan Ferah Zeydan, 152 kilodan 82 kiloya düştü. Ferah Zeydan, geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası sıkı bir diyet uyguladı. 70 kilo veren 26 yaşındaki şarkıcı büyük bir değişime uğradı.

Her gün bisiklete binerek spor yapan Zeydan’ı kilolu haliyle tanıyan hayranları, şarkıcıyı artık tanımakta güçlük çekiyor.

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl ile söylediği şarkılarla beğeni toplayan ve yeni bir görünüme kavuşan Ferah Zeydan sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

“NASIL DEĞİŞMİŞ MİYİM?”

‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına katılan şarkıcı, “Uzun bir aradan sonra bizleri tekrardan buluşturan Demet Akalın ve Alişan’a teşekkür ediyorum. Nasıl değişmiş miyim ? Şarkıları beğendiniz mi? Kimler seyretti?” diye mesaj yayınladı.

.

FERAH ZEYDAN KİMDİR?

Ferah Zeydan, 20 Şubat 1994 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Mersin’de birçok amatör olarak konser veren Ferah Zeydan, Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Çok küçük yaşlardan beri müzikle iç içe olan Ferah Zeydan, sokak müzisyenliği yaparak tüm Mersin halkı tarafından tanındı.

X Faktör Star Işığı programıyla hayatı değişti. Yarışma sayesinde Suriye’de yaşayan ve uzun zamandır göremediği babasıyla yan yana geldi. Sinan Akçıl ile beraber yaptığı ‘Biri bana gelsin’ ve ‘Şarttır’ düetleriyle geniş bir kitleye ulaştı.

Emre Aydın’ın yapımcılığında çıkarttığı şarkılarla beğeni toplayan genç şarkıcı Ferah Zeydan, mide küçültme ameliyatı ile 70 kilo verdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı