Sagopa Yerine Killa Hakan Geldi! Rap Star Yarışmasında Ceza, Killa Hakan ve Murda Jüri Oldu!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sagopa Yerine Killa Hakan Geldi! Rap Star Yarışmasında Ceza, Killa Hakan ve Murda Jüri Oldu!

EĞLENCE

26 Aralık 2020 Cumartesi 23:51:24

Son Güncelleme: 26/12/2020 23:57:01

Sagopa Yerine Killa Hakan Geldi! Rap Star Yarışmasında Ceza, Killa Hakan ve Murda Jüri Oldu!

Acun Ilıcalı’nın Netflix’e rakip olarak kurduğu yeni dijital dizi film izleme platformu Exxen’de yer alacak Rap Star yarışmasının jüri üyeleri kesinlik kazandı. Sagopa Kajmer’i ikna etmeye çalışan Acun, Killa Hakan’a döndü. Ceza ve Killa Hakan Acun’un Exxen’inde yayınlanacak olan Rap Star yarışmasının jüri üyeleri olacak! Exxen Rap Star da jüri üyeleri Ceza, Killa Hakan ve Murda olacak.. Exxen’de Reynmen’in de yer alması sonrası Rap Star yarışma jürilerini Fight Club’dan seçtirdi. Ben Fero’nun da ismi anılsa da kemik kadronun Ceza ve Killa Hakan olduğu belirtildi. Ayrıca 10 popüler program da netlik kazandı. Acun öyle programlarla geliyor ki…

Acun Ilıcalı’nın Netflix’e rakip olarak kurduğu yeni dijital dizi film izleme platformu Exxen’de yer alacak Rap Star yarışmasının jüri üyeleri kesinlik kazandı. Sagopa Kajmer’i ikna etmeye çalışan Acun, Killa Hakan’a döndü. Ceza ve Killa Hakan Acun’un Exxen’inde yayınlanacak olan Rap Star yarışmasının jüri üyeleri olacak! Exxen Rap Star da jüri üyeleri Ceza, Killa Hakan ve Murda olacak.. Exxen’de Reynmen’in de yer alması sonrası Rap Star yarışma jürilerini Fight Club’dan seçtirdi. Ben Fero’nun da ismi anılsa da kemik kadronun Ceza ve Killa Hakan olduğu belirtildi.

TV8’in medya patronu Acun’un yakında hayata geçecek projesi Exxen’de en çok merak edilen program Rap müzik yarışması Rap Star jüri üyelerinin kim olacağı yönündeydi. Ceza ile Sagopa’yi jüri koltuğuna oturmak isteyen Acun rotayi Killa Hakan’a çevirdi. Exxen Rap Star da jüri üyeleri Ceza, Killa Hakan ve Murda olacak.

Exxen’de yayınlanacak olan rap şarkı yarışmasının sunuculuğunu Enis Arıkan üstlenecek. Yarışmanın jüri koltuğunda ise Ceza , Killa Hakan ve Murda oturacak. Rap müziğe olan tutkusu bilinen Acun’un bu yarışmayla özel olarak ilgileniyor.

Rap severlerin en büyük hayali Ceza ve Sagopa Kajmer’in birlikte yeni bir şarkı çıkarması isteğiydi. Medya patronu Acun’un 2 rapçiyi bir araya getirecek olması sosyal medyada büyük heyecan yaratmıştı. Ancak Sagopa’nın jüri üyesi olacak haberleri tartışmaya da neden olmuştu.

Rap’in getto kültürüne dahil sosyal medyada pek çok tartışma yaşanıyor. Son olarak sosyal medyada konuşulan isim Ezhel, Ben Fero, Reynmen gibi isimlere attığı diss ile ortalığın tozunu attıran Norm Ender olmuştu. Rapin efsanelerinden Fuat ve Sagopa daha önce Ezhel gibi yeni nesil rapçilerin yaptığı müziği rap olarak görmediği açıklamıştı. Ancak Ceza ve Killa Hakan’ın Ezhel ve Reynmen gibi isimlere destek vermesi tartışma çıkarmış ve “sövdüğünüz popüler kültüre meze olmuşsunuz” diyerek yorumlanmıştı.

Daha sonra sosyal medya da yeni bir tartışma yaşanmıştı. Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” dissi bir reklam kampanyasında oynaması yeni bir tartışma çıkarmıştı. Şimdi ise popüler kültürün medya patronu olan Türkiye’nin sayılı zenginlerinden Acun Ilıcalı’nın kurduğu platform Exxen’de Sagopa ve Ceza’nın jüri olarak yer alacak haberleri yine rap severler arasında tartışma çıkarmıştı. 

EXXEN’DE REYNMEN DE YER ALACAK

Exxen’de Reynmen’in de fenomenlere özel hazırlanacak bir programda boy gösterecek olması Rap Star yarışmasında Ceza’nın yanında Sagopa yerine Killa Hakan’ın gelmesine neden oldu. ‘Fight Club 2′ şarkısında Ceza, Ben Fero, Ezhel ve Killa Hakan’ın yanında Reynmen’de yer alacaktı ancak gelen tepkiler sonrası Reynmen ayrılmıştı.

SAGOPA KAJMER NE AÇIKLAMA YAPTI?

Sagopa Kajmer ve Ceza’yı juri koltuğunda görmeyi bekleyenler hayranlar kötü haber karşında yıkılsa da Sagopa hayranlarının çoğu, Sagopa’yi Acun’un kanalında jüri olarak görmek istemiyordu.

Sagopa Kajmer daha önce bu konularda oldukça tepki göstermiş bu nedenle jüri olacağı haberleri çıktığında ikiyüzlülükle suçlamıştı.

Sagopa Kajmer hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak “Şu an için herhangi bir kanalda jüri üyesi olma gibi bir anlaşmam yoktur” açıklamasında bulunmuştu. Sagopa’nın bu tweeti kapıyı açık bıraktı diye yorumlanmıştı.

ACUN’UN EXXEN’İNDE YAYINLANACAK VE KESİNLEŞMİŞ 10 POPÜLER PROGRAM!

1-) KONUŞANLAR

2-) TOLGSHOW FİLTRESİZ

3-) ZEYNEP BASTIK VE KONUKLARI

4-) ENİS ARIKAN ŞOV

5-) KIVANÇ – BURAK: AKIL OYUNLARI

6-) MASTER CHEF JUNIOR

7-) AYAK TENİSİ: SEMİH ŞENTÜRK VE TUNCAY ŞANLI

😎 VAHŞİ ŞEYLER

9-) FIGHT CLUP

10-) KRAL ŞAKİR

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

  1. sago kaf kef

    14 Aralık 2020 at 09:59

    sagopa ve ceza rap için bi pranga…

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı