Safiye Soyman'ın İlginç Makyajı Olay Oldu! Sosyal Medya Sallandı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Safiye Soyman’ın İlginç Makyajı Olay Oldu! Sosyal Medya Sallandı

EĞLENCE

11 Ocak 2021 Pazartesi 12:32:40

Son Güncelleme: 11/01/2021 12:34:15

Safiye Soyman’ın İlginç Makyajı Olay Oldu! Sosyal Medya Sallandı

Eşi Faik Öztürk’le mutlu evliliğiyle göz dolduran ünlü şarkıcı Safiye Soyman, son yaptığı paylaşı ile yine gündem oldu. Yaptırdığı estetiklerle sık sık konuşulan ve sosyal medyada eğlenceli paylaşımlar yapan Safiye Soyman paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek ‘Batman’ oldu. Soyman’ın eğlenceli makyajı takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Koronavirüs salgını sebebiyle İstanbul’u terk eden ünlüler arasında yer alan Safiye Soyman, sosyal medyadan sık sık paylaşım yapıyor. Her hareketiyle olay olan Safiye Soyman, son paylaşımıyla yine dillere düştü.

 

BATMAN’E BENZETTİ

Safiye Soyman makyajı ile kendini süper kahraman Batman’e benzetti. Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altına da “Süper kahraman Batman gibi 2021’de süper Safiye Soyman olayım mı ben de? Ne dersiniz canlarım makyajım ona benzemiyor mu?” yazdı.

Takipçileri “Batman değil, Cadılar Bayramı’na katılacak gibisiniz”, “Faik Abi görmesin kalpten gider” dedi.

 

“ÖMRÜM SENİNLE GEÇSİN”

1999 yılından itibaren Faik Öztürk’le beraber olan Safiye Soyman, sosyal medya hesabından aşk paylaşımları da yapıyor. Soyman, Faik Öztürk ile yıllar önce çekilen bir karesini “Biz ayrılamayız’ demiştim o gün. “Ömrüm seninle geçsin” demişti bana. Faik bey ile ilk tanıştığımız dönemler, sene 2000″ notuyla yayınlamıştı. 59 yaşındaki sanatçının paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi görmüştü.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı