Sadakatsiz’in 12. Bölüm Sahnesi Sosyal Medyaya Damga Vurdu. Son Bölümde Neler Yaşandı?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sadakatsiz’in 12. Bölüm Sahnesi Sosyal Medyaya Damga Vurdu. Son Bölümde Neler Yaşandı?

EĞLENCE

31 Aralık 2020 Perşembe 09:49:24

Sadakatsiz’in 12. Bölüm Sahnesi Sosyal Medyaya Damga Vurdu. Son Bölümde Neler Yaşandı?

Sosyal medyada gündem olan Sadakatsiz’in 30 Aralık Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkan son bölümünde Derin, Volkan’ın 2. bir telefonunun olduğunu öğrendi. Ofiste sakladığı cep telefonunu bulan Derin’in Asya’nın fotoğrafını görmesi damga vurdu. Asya’nın yıllar önce başına gelen olayı yaşayan Derin, Volkan’ın gizli telefonunda Asya’nın fotoğraflarını görünce yıkıldı.

Sadakatsiz’in son bölümüne Asya’ya saldıran kişinin kim olduğu ortaya çıkarken Derin, Volkan’la ilgili öğrendiği gerçekle yıkıldı. Selçuk’un Asya’nın evine saldırdığını itiraf etmesi dizinin son bölümünde dikkat çeken gelişmelerden oldu.

Her hafta Kanal D ekranlarında merak uyandıran, Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz’in son bölümünde Mert’in Bahar’ı restoranda tanıştığı Tuğçe ile aldatması ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Turgay’ı kıskanan Volkan’ın Asya’ya karşı atacağı yeni hamle yeni bölümde belli olacak.

 

ASYA’YA SALDIRAN ORTAYA ÇIKTI

Asya’nın evine saldıran ve boğmaya kalkan kişinin Volkan’la çalışan Selçuk olduğu ortaya çıktı. Selçuk’u tekrar eve girmek üzereyken yakalayan Volkan çılgına döndü. Asya’dan intikam almak istediğini söyleyen Selçuk ise Volkan’ı da tehdit etti.

Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurdu.
Derin, Volkan’ın sık sık Asya’nın yakınlarında olmasından rahatsız olmaya başladı. Asya’ya eşinin peşini bırakmasını söyleyen Derin, Asya’dan aldığı yanıtla dağıldı. Asya’nın “Kocan, bir oyun oynuyor hem de büyük bir oyun… Volkan iki sene boyunca hem seninle beraberdi hem de benimle. Ve benimle beraberken, senin sandığın gibi mutsuz da değildi. O yüzden dikkat et, benim başıma gelen senin başına da gelmesin” sözleri Derin’in içinde bir korku uyandırdı.

 

“YAŞATTIĞINI YAŞARSIN”

Sadakatsiz dizisinin 2. bölümde Asya, eşi Volkan’ın kendisini aldattığında şüphelenip arabasını karıştırmış ve bagaja gizlenmiş bir telefon bulmuştu. Volkan ve Asya’nın evliliğini bozan Derin’in aynı şeyleri yaşaması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Volkan’ın ofisine gizlice giden Derin her yeri aramaya başladı. Çekmecede bir cep telefonu bulan Derin, şifreyi açmayı başardı. Derin, Volkan’ın telefonunda Asya’nın fotoğraflarını görünce gözyaşlarına boğuldu.

Sosyal medya kullanıcıları Derin için “Tarih tekerrürden ibaret. Yaşattığını mutlaka yaşarsın” paylaşımlarında bulundu.

Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecek? Derin’in korktuğu başına gelecek mi? Volkan’ın gizli kullandığı telefonda neler var? Derin, bu duruma nasıl tepki verecek? Sadakatsiz dizisinde neler olacak herkes merakla beklemekte.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı