Sadakatsiz Dizisi Bugün Var mı? Neden Yok? 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sadakatsiz Dizisi Bugün Var mı? Neden Yok? 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

EĞLENCE

5 Ocak 2021 Salı 22:48:22

Sadakatsiz Dizisi Bugün Var mı? Neden Yok? 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

13. Bölüm bugün var mı? 6 Ocak 2021 yeni bölüm var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal D’nin rekortmen dizilerinden Sadakatsiz bu hafta da neler olacağı merak edilirken sevenleri yeni bölüm fragmanını araştırmaya devam ediyor. 13. Bölümde neler olacağı sevenleri tarafından merak ediliyor. Çarşamba günleri saat 20:00 itibari ile ekranlara gelen dizinin 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevenleri bu hafta olacak mı araştırmaları yapılmaya devam ediyor. Sadakatsiz yeni bölüm bugün var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

SADAKATSİZ 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanal D’nin bu sezona damgasını vuran dizisi Sadakatsiz her hafta sevenleri tarafından merakla beklenirken bugün 6 Ocak Çarşamba yeni bölüm fragmanı merak edilmeye devam ediyor. 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Alınan verilere göre bu hafta yeni yıl haftasının ardından dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak.

Sadakatsiz 13. bölüm  yeni bölümün 13 Ocak 2021 tarihinde ekranlara gelerek seyircisi ile buluşacağı açıklanmıştır. Dizi’nin son bölümün de Derin’in de Asya gibi Volkan’ın 2. telefonunu ele geçirmesi aynı kaderi yaşayacakları anlamına mı geliyor. Derin ile Asya’nın sonu aynı mı olacak? 13. bölüm seyirciler tarafından 1 hafta daha merakla beklenmeye devam edecek…

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı