Rihanna Sevgilisi ASAP Rocky'iyle Barbados’ta El Ele Görüntülendi
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Rihanna Sevgilisi ASAP Rocky’iyle Barbados’ta El Ele Görüntülendi

EĞLENCE

1 Ocak 2021 Cuma 14:24:40

Son Güncelleme: 01/01/2021 14:25:33

Rihanna Sevgilisi ASAP Rocky’iyle Barbados’ta El Ele Görüntülendi

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, eskiden yakın arkadaşı olan ASAP Rocky ile bir süredir aşk yaşıyor. Rihanna ile ASAP Rocky, yeni yıl tatilini geçirmek üzere güzel şarkıcının memleketi olan Barbados’a gittiler. Uzun süredir birbirlerine hem iş hem de özel hayatlarında destek olan ikili, beklenmedik bir anda aşk yaşamaya başladı.

Rihanna ve sevgilisi yatta objektiflere yakalandılar. Rihanna’nın mutluluğu uzaktan çekilen fotoğraflarda bile kendini belli ediyordu. Yattaki kalabalığın arasında bile sık sık yalnız kalan Rihanna ile ASAP Rocky, romantik anlar yaşamaktan da geri kalmadı.

Suudi iş insanı sevgilisi Hassan Jameel ile aşkını beklenmedik bir anda bitiren Rihanna, yeni sevgilisi teknede uzanırken onunla uzun uzun sohbet etti. Rihanna’nın yeni aşkıyla birlikte biraz kilo aldığı da gözlerden kaçmadı.

 

BU YILIN BAŞINDAN BERİ GÜNDEMDELER

Rihanna ile gerçek adı Rakim Athelaston Mayer olan ASAP Rocky’nin birlikte olduğu iddiaları uzun zamandır gündemdeydi. İddialara göre Rihanna ile Hassan Jameel, üç yıllık ilişkilerini bitirmişti. Fakat bu iddialara her ikisinden de yanıt gelmedi.

Geçtiğimiz temmuz ayında Rihanna, kendi markası olan Fenty Skin’in kampanyasında ASAP Rocky ile birlikte çalıştı.

Rihanna, bu süreçte bir dergiye verdiği röportajda ASAP Rocky hakkında ne düşündüğü sorulduğunda onun “yakışıklı “olduğunu söylemişti.

 

ASAP ROCKY KİMDİR?

Gerçek adıyla Rakim Nakache Mayers veya bilinen sahne adıyla ASAP Rocky 8 Ekim 1988 tarihinde doğdu. Amerikan rapçi ve müzik videosu yönetmenidir. New York’un Harlem bölgesinde doğup büyüyen ASAP Rocky, adını da aldığı hip hop oluşumu A$AP Mob’un bir üyesidir.

2011’de ilk mixtape’i LiveLoveA$AP’i çıkarmıştır. Ekim 2011’de Sony Music Entertainment ile 3 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı ve LongLiveASAP adındaki ilk stüdyo albümünü 15 Ocak 2013’te çıkardı.

 

ASAP ROCKY ALBÜMLERİ

Live. Love. ASAP (2011)
Long. Live. ASAP (2013)
At. Long. Last. ASAP (2015)
Testing (2018)

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı