Reyting Rekorları Kıran Dizi Kuruluş Osman'da Yeni Dönem Başlıyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Reyting Rekorları Kıran Dizi Kuruluş Osman’da Yeni Dönem Başlıyor!

EĞLENCE

29 Aralık 2020 Salı 13:00:03

Reyting Rekorları Kıran Dizi Kuruluş Osman’da Yeni Dönem Başlıyor!

Reyting rekorları kıran dizide neler olacak? Kuruluş Osman 30 Aralık Çarşamba 40. bölümde neler yaşanacak? Kuruluş Osman’da yeni dönem mi başlıyor?

ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman’da yeni dönem başlıyor. Seyircilerini her hafta meraklandıran dizide sular durulmuyor. Dizi ikinci sezonun ile de ilgi görmeye ve rekor kırmaya devam ediyor. Her hafta çarşamba günleri izleyicisi ile buluşan dizi bu sezona da damgasını vurmaya hazırlanıyor. 30 Aralık Çarşamba günü 40. bölümü yayınlanacak olan dizide bu bölümünde, Ertuğrul Bey’in ölümü ile beraber, Osman bey Kayı Oba’sında beylik postuna oturmaktadır.

KURULUŞ OSMAN’DA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR!

Dizide Ertuğrul Bey’in ölümünün ardından, Osman Bey’in Kayı beyi olmasıyla beraber ‘Kuruluş Osman’da yayınlanacak olan bu bölümde yeni bir dönem başlayacağı ve bu bölümle beraber; dizinin kadrosuna 3 yeni oyuncu katılacak. Katılan bu yeni oyuncular da bu bölümde ilk kez seyirci karşısına çıkacaklardır. Kayı Obası’nı yeni beyini seçmek için kurulacak olan toya hazırlanırken, Dündar Bey bazı beyleri altınla kandırarak tarafına çekecektir.

Bununla beraber Osman Bey amcasının oyununu bozmayı başararak bey seçilmesi ile beraber, bu gelişme uç bölgesinde büyük coşkuyla karşılanacaktır. Osman Bey’in bey olmasının üzerine Nikola köşeye sıkıştığını düşünmektedir. Ardından sürpriz bir destekle yeniden güç kazanmaktadır. Dündar Bey toyda yaşamış olduğu hayal kırıklığı ile beraber yeni çareler aramaktadır.  Savcı Bey kendisini desteklediğini sandığı amcasının oyunu karşısında da öfkeye kapılacaktır.

YENİ BÖLÜMDE YENİ PLANLAR

Yeni bölümde Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun, Osman Bey’i elde edebilmek için yeni bir planlar kurmaktadır. Peki Beylik emanetlerini teslim alan Osman Bey’in ilk icraatı ne olacaktır? Osman Bey, Dündar Bey’in oyununu bozacaktır?  Dündar Bey, beylik sevdasından vazgeçecek mi? Savcı Bey, yaşadığı hayal kırıklığının ardından nasıl bir hamle yapacak? Nikola, Osman Bey’in Kayıların başına geçmesine nasıl karşılık verecektir? Targun Hatun, Osman Bey’e duygularına gem vurabilecek midir? Flatyos, Kayı Obası’ndan kaçabilecek mi?

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman seyricisinden tam not almaya devam ediyor. Rekor kıran dizi bu sezonu ile de rekor kırmaya devam edecek görünüyor. Seyircisinin sabırsızlıkla beklediği dizi çarşamba günleri ATV’de ekran başına kilitliyor. Kuruluş Osman dizisinin nerede çekildiğini merak eden dizinin fanatikleri için, İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva’da çekilmektedir. 300 dönümlük bir plato üzerinde gerçekleştirilen dizide, kaleler, hanlar, hamamlar, camiler kiliseler tek tek inşa edilmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı