Pelin Akil Sahnede Geçirdiği Talihsiz Kazayı Anlattı: Parmağım Kanlar İçinde Kaldı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Pelin Akil Sahnede Geçirdiği Talihsiz Kazayı Anlattı: Parmağım Kanlar İçinde Kaldı!

EĞLENCE

11 Ocak 2021 Pazartesi 13:48:02

Pelin Akil Sahnede Geçirdiği Talihsiz Kazayı Anlattı: Parmağım Kanlar İçinde Kaldı!

Güzel oyuncu Pelin Akil, en son rol aldığı tiyatro oyununda talihsiz bir kaza geçirdi. Akil, “Sahnedeyken parmağım kapıya sıkışınca kanlar içinde kaldım. Elimi sarıp oyunun sonuna kadar görevimi yaptım. İzleyiciye ağlaya ağlaya selam verdim” dedi.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yıldızı Pelin Akil, oynadığı tiyatro oyunlarıyla da çok konuşulmuştu. Ancak ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıllarda tiyatro sahnesinde talihsiz bir kaza geçirdi.

Geçtiğimiz yıllarda Bora Severcan’ın yönettiği ‘Abim Geldi’ adlı komedi oyunuyla izleyicinin karşısına çıkan Akil, hiç unutamadığı bir anısını paylaştı.

Turneye gittikleri oyunun birinde henüz oyun yeni başlamışken bir kaza geçirdiğini anlatan ünlü oyuncu, “Oyunda sürekli kapılardan girip çıkıyordum. Yine keyifle başlayan oyunumuzun birinde kapıyı yanlışlıkla elimin üzerine kapattım. Elime baktığım an gördüğüm manzara karşısında şok yaşadım” dedi.

 

“AĞLAYA AĞLAYA SEYİRCİYİ SELAMLADIM”

Akil, geçirdiği kaza sonrası yaşadıklarını şu şekilde anlattı: “Parmağım bayağı yarılmıştı ve kanlar akıyordu. Ama daha oyunun başıydı ve sürekli sahnede olmam gerekiyordu. Elime hemen bir peçete sardığımı hatırlıyorum ve bu şekilde oyunun sonuna kadar devam etmiştim. Çok ilginçtir ki oynadığım tüm süre boyunca heyecan ve adrenalinden elimde hiçbir acı hissetmedim. Ta ki oyun bitti, izleyiciye selama çıktım o an yaşadığım acıyı anlatamam. Ağlaya ağlaya selamımı vermiştim” dedi.

 

“SEYİRCİ ACI ÇEKTİĞİMİ ANLAMIŞTI”

Pelin Akil, tiyatro oyununun son anlarında yaşadığı acıyı izleyicinin fark ettiğini söyleyerek, “Önde oturan seyirciler durumu son anda anladı. Salonda bir alkış bir kıyamet koptu. Hem çok duygulanmıştım, hem de gerçekten canım çok acımıştı.” ifade etti.

Akil, üç hostesi aynı anda idare etmeye çalışan adamın komik öyküsünün anlatıldığı oyunda Fransız bir hostesi oynuyordu.

2016 yılında Anıl Altan ile dünya evine giren Pelin Akil, geçtiğimiz yıl ikizleri Alin ve Lina’yı kucağına aldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı