Özcan Deniz Oğluyla Son Paylaştığı Fotoğrafla Eski Eşine Gönderme Mi Yaptı? “Her Şeyim Senin…”
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Özcan Deniz Oğluyla Son Paylaştığı Fotoğrafla Eski Eşine Gönderme Mi Yaptı? “Her Şeyim Senin…”

EĞLENCE

28 Aralık 2020 Pazartesi 13:52:38

Özcan Deniz Oğluyla Son Paylaştığı Fotoğrafla Eski Eşine Gönderme Mi Yaptı? “Her Şeyim Senin…”

Şarkıcı Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından “Her şeyim sensin, sen her şeyimsin. Canım oğlum” notunu yazarak yayınladı..

2018’de Feyza Aktan ile dünya evine giren şarkıcı Özcan Deniz, aynı yıl nisan ayında oğlu Kuzey’i kucağına aldı. Ancak çift, 15 ay evli kaldıktan sonra geçen sene anlaşmalı olarak boşandı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet aldı.

48 yaşındaki Deniz, oğlu Kuzey ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü şarkıcının, “Her şeyim sensin, sen her şeyimsin. Canım oğlum” notunu düştüğü gönderiye takipçilerinden beğeni yağdı. Eşinden ayrılan şarkıcının bu notu ‘acaba eski eşe gönderme mi’ düşünlerine sebebiyet verdi.

 

“HİÇBİR TALEBİM OLMAMIŞTIR”

Geçtiğimiz günlerde Özcan Deniz’in eski eşinin Sarıyer’de ikamet ettikleri evi boşaltmasını istediği ancak Aktan’ın çıkmayı reddedip, oğlu ile orada yaşamaya devam ettiği öne sürülmüştü. Feyza Aktan, iddialar sonrası sosyal medya hesabından şunları söylemişti:

“Gasp: Mağdurun mal varlığına ‘cebir’ veya ‘tehdit’ kullanarak gerçekleştirilen bir eylemdir. Boşandıktan sonra kanunun bana tanıdığı haklar gasp olarak nitelendirilemez. Boşanma kararımızda çocuğumla birlikte bu evde oturabileceğim zaten yazılıdır. Kaldı ki karşı tarafça hazırlatılarak, önüme konulan boşanma protokolünü hiçbir zaman talebim olmaksızın imzalamış bir kadın olarak basına yansıtılanın aksine tazminat, araç, gayrimenkul hiçbir talebim olmamıştır.”

 

“KORKMA OĞLUM, UZUN BİR YOL BU”

Yaşanan olay üzerine oğlu Kuzey’in bir fotoğrafını paylaşan şarkıcı da şu notu eklemişti:

“Korkma oğlum, uzun bir yol bu. Zalimin galip gelemeyeceği bir yol. Elinden geleni yapacak baban, yarınlarını iyileştirmek için. Denmesi gerekenleri söyledim, elimden geleni yaptım. Ne kaybedeceğim umurumda değil. İnsan baba olunca, cam oluyormuş. Zalimin elinde tokmak kırmaya hevesli.

Oğlum şunu bil; kırılsam da keskinim. Bana ‘babam’ deyip, aşkla bakmanı engelleyenlerin, seni bir saniye bile fazla yaşamanın önüne taş koyan her vicdansızın, mutlu olma hakkımıza tecavüz eden her çıkarcının ‘hayattan alacağım var’ deyip, faturayı sana, bana kesen herkesin elini kesen bir cam. Allah biliyor ya birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi, gerisi zor ama kolay oğlum. Seni bir enkaza çevirmek isteyen kimseye izin vermeyecek baban. Seni çok seviyorum oğlum.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı