Öykü Çelik’ten Flaş Sözler: Erkek Gibiydim!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Öykü Çelik’ten Flaş Sözler: Erkek Gibiydim!

EĞLENCE

25 Aralık 2020 Cuma 12:49:03

Son Güncelleme: 25/12/2020 12:50:42

Öykü Çelik’ten Flaş Sözler: Erkek Gibiydim!

Son günlerde magazin gündeminde sık sık yer alan Öykü Çelik, Bebek’te görüntülendi. Survivor 2021′ yarışmasına hazırlanan Öykü Çelik, spor salonu çıkışında, “Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?” sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi. Çelik “Ben kimseyi ezerek yücelten değilim. Ben kavga ettim. Çünkü ergenliğim biraz sert geçti. Sert kızdım erkek gibiydim demek istiyordum. Prenses gibi yetiştirilmedim” dedi.

Öykü Çelik önceki gün Bebek’teydi. “Spordan çıktım, Survivor’a hazırlanıyorum” diyen 33 yaşındaki oyuncu, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Öykü Çelik geçen cuma sevgilisi İsmail Berhan’ın evinden ayrılırken görüntülenmiş, ikili evden çıkmadan önce Berhan’ın şoförü muhabirleri tehdit etmişti. “Böyle bir şey olduysa özür dilerim. Tehdit asla kabul edilemez” diyen Çelik, şöyle konuştu:

“Bizim böyle bir şeyden haberimiz yoktu. Haberler çıkınca Berhan araştırdı. İşten ayrılmış biri vardı, acaba o mu diye düşündük. Beni 15 yıldır tanıyorsunuz. Asla çalışan insanlara karşı böyle bir tavırda bulunmam. Hiçbir zaman saygısızlık etmem, Berhan da etmez. Ama o arkadaş bulunacak.” Yanlış anlaşıldım “Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?” sözleriyle uzun süre gündemden düşmeyen Öykü Çelik, yanlış anlaşıldığını söyledi: “Gerçekten yanlış anlaşıldım. Ben ‘Ergenliğim sert geçti, erkek gibiydim, prenses gibi yetiştirilmedim’ demek istedim.”

 

“YANLIŞ ANLAŞILDIM”

Geçtiğimiz haftalarda konuk olduğu bir YouTube programında yaptığı, “Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?” açıklamasıyla kadınların tepkisini çeken Öykü Çelik, yanlış anlaşıldığını belirtti.

Ünlü oyuncu, “Gerçekten yanlış anlaşıldım ben kimseyi ezerek yücelten değilim. Ben orada bir şiddet kavga olayından bahsediyordum. Ben kavga ettim. Çünkü ergenliğim biraz sert geçti. Sert kızdım erkek gibiydim demek istiyordum. Prenses gibi yetiştirilmedim” dedi.

Yaşananlardan sonra Öykü Çelik yazılı bir açıklama yayınladı:

“Açıklamalarım toplum tarafından yanlış anlaşılıp çeşitli mecralarda farklı yerlere çekilmiştir. Eğer sözlerimin sadece çok küçük bir kısmına odaklanmayıp, röportajda hangi soru karşısında bu ifadeleri kullandığımı göz önünde bulundursaydınız böyle acımasız yorumlar yapmazdınız. Hiçbir zaman negatif durumdan beslenip kimseyi incitmedim. Sadece kadının kadına yaptığı şiddete değil, insanın insana her türlü şiddetin karşısında oldum ve kınadım. Röportajda aslında kendimi eleştirdim. Olumsuz olarak değerlendirdiğim kendimdi. Tamamen yanlış anlaşıldım. Küfür ve argo barındıran yorumlarını yaparken lütfen benim de bir kadın olduğumu unutmayın. Yanlış anlaşılmaktan üzüntü duyduğumu belirtiyor ve en kısa zamanda da sözlerime benim açımdan bakabilmenizi diliyorum.”

Muhabirlerin, “Yılbaşında programınız var mı?” sorusuna Öykü Çelik, “Aileyle beraber olacağız” diyerek, sevgilisi İsmail Berhan ile ailelerini tanıştıracaklarını belirtti.

 

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Babası futbol antrenörü olduğundan ve ailevi sebeplerden dolayı 11 yılda 9 okul değiştiren Öykü Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okurken geçirdiği talihsiz bir trafik kazası nedeniyle okulunu devamsızlıktan dolayı yarım bırakmak zorunda kaldı.

İlk olarak Selena ve Akasya Durağı dizilerinde küçük roller ile oyunculuğa başlayan Çelik, 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Luk Piyes’in oynadığı, Kanımdaki Barut filmlerinde rol aldı.

2011 yılında Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul’un oynadığı “Nuri” dizisinde de Reyna rolünü oynayan Öykü Çelik, 2012 yılında başlayan senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı “Benim için Üzülme” adlı dizide Bahar rolünü canlandırdı. Çelik son olarak ise Şeref Sözü ile ekranlara geldi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı