Okan Karacan Hastaneye Kaldırıldı: ‘Dualarınızı Eksik Etmeyin’
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Okan Karacan Hastaneye Kaldırıldı: ‘Dualarınızı Eksik Etmeyin’

EĞLENCE

12 Ocak 2021 Salı 12:24:25

Son Güncelleme: 12/01/2021 12:25:12

Okan Karacan Hastaneye Kaldırıldı: ‘Dualarınızı Eksik Etmeyin’

Ünlü sunucu ve oyuncu Okan Karacan’ın, koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Sosyal medya hesabından kötü haberi duyuran Karacan, durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Oyuncu sevenlerinden dua istedi.

Ünlü oyuncu Okan Karacan, koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Tedavisi evde devam eden Karacan’ın durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Tedavisine hastanede devam edilecek olan Karacan, “Maalesef testim pozitif. Bundan sonraki süreç hastanede geçecek. Genel olarak kendimi iyi hissediyorum ama gerçekten ağır bir durum. Allah herkesin yardımcısı olsun.” dedi.

Okan Karacan, sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili şunları söyledi: “Sevgili dostlar covid19 tedavim için hastaneye sevk edildim. Son 3 gündür karantinadaydım ama ağırlaşınca tedavim hastanede devam edecek. Dualarınızı eksik etmeyin Allah’ım beni çocuklarıma bağışlasın.”

 

“DUA İSTİYORUM “

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Okan Karacan sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulunarak, “Herkese merhaba, nefes darlığım ve ağrılarım devam ediyor ama emin ellerdeyim. Bütün doktorlarıma teşekkür ediyorum. En kısa zamanda bu hastalığı yenip aranıza tekrar kavuşacağım. Hepinizi çok seviyorum. Arayan, soran herkese teşekkür ediyorum. Çok dikkatli olun lütfen. Tedbiri elden bırakmayın. Çok yorucu bir hastalık. İyi olup hayatımıza devam etmemiz gerekiyor. Allaha emanet olun. Dua istiyorum bol bol” diye konuştu.

 

 

1 YILDA 60 KİLO VERDİ

2016’da mide küçültme ameliyatı olan Karacan 1 yılda tam 60 kilo verdi. Karacan, nasıl zayıfladığını şöyle anlattı: “Ayakkabılarını bile eğilip bağlayamayan birisiydim. Eşim Zeynep 7 aylık hamile iken benim obezite cerrahisi ile zayıflama olayım gündeme geldi. Önce korktum, oğlumu kucağıma alayım dedim ama sonra doktorlar ‘Alican seni daha sağlıklı görsün, şimdi ameliyat olmanda fayda var’ deyince ameliyat oldum. Şu an 80 kiloyum. Arabayı çıkardım hayatımdan. Toplu taşıma araçlarını kullanıyorum. Çok sosyalleştim. Hızlandım, yürüyorum.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı