O Ses Türkiye Var mı? O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Olacak mı? İşte Ünlü İsimler...
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

O Ses Türkiye Var mı? O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Olacak mı? İşte Ünlü İsimler…

EĞLENCE

30 Aralık 2020 Çarşamba 00:57:05

O Ses Türkiye Var mı? O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Olacak mı? İşte Ünlü İsimler…

2021 O Ses Türkiye yılbaşı özel programı olacak mı? O Ses Türkiye jüri üyeleri değişti mi? Programı kim sunacak? Yeni jüri üyeleri kim? Programda hangi ünlü isimler yer alacak

O Ses Türkiye izleyicileri bu yıl olacak mı araştırmalarını yaparken yılbaşının da gelmesi ile alınan son haberlere göre O Ses Türkiye yılbaşı özel programı ile seyircisinin karşısına çıkacağı haberi geldi. Bu yıl O ses korona virüs sebebi ile ilk defa ekranlara gelmedi. Bu sebepten dolayı da yılbaşı özel programı olup olmayacağına dair araştırmalar yapılıyordu. Herkesin beklediği gibi bu yıl 2021 yılbaşı özel programı olacağı açıklaması yapıldı. Bunun üzerine merak edilen konulardan biri de kim sunacak? Jüriler kim olacak? Bir önceki dönem jürisi devam ediyor mu? Jüriler de değişiklik var mı?

2021 O Ses Yılbaşı Özel programına katılacak isimler sosyal medyada isimleri gezinmeye başladı bile. Herkes internet üzerinden programda kimlerin yer alacağını araştırmaya devam ederken bazı isimler için haberler gelmeye başladı bile. TV 8’de O Ses olacak mı diye bir süredir merak konusuydu. Meğer ki Tv8’in sevilen ve yoğun ilgi ile takip edilen yarışma programının, O Ses Türkiye’nin Ekim ayı itibari ile ekrana gelmesi planlaması yapılmıştı. Fakat ‘MasterChef  Türkiye’nin reyting rekorları kırması ve oranların çok yüksek olması sebebi ile ileri bir tarihe ertelenmişti.

2021 YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI OLACAK MI?

Sevenlerinin merakla beklediği program yılbaşı özel programı olacak mı sorusu cevap ararken yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı tarafından sunulan programın 2021 yılbaşı özel programının seyircisi ile buluşması beklenmektedir.

Sevilen programın yılbaşı özel programı ile seyircisinin karşısına çıkması bekleniyor. Verilen aranın ardından seyircisinin karşısına tekrardan dönüş yapması beklenmektedir. Her yıl olduğu gibi bu yılda yılbaşı özel programın da ünlü isimlerin sahneye çıkacağı ve yarışacakları bu konseptin bu yıl da devam edeceği tahmin ediliyor.

O SES TÜRKİYE JÜRİLERİ DEĞİŞTİ Mİ? KİMLER OLACAK?

MasterChef Türkiye yüzünden ertelendiği açıklanan, O Ses Türkiye’nin yeni sezonun da jüri üyelerinde değişiklik olduğu belirtildi. Geçtiğimiz sezon tüm dikkatleri üzerine çeken jüri üyelerinden Seda Sayan’ın veda ettiği belirtildi. Yoğun tempo içinde olanSeda Sayan’ın çalışmaktan bir hayli yorulduğunu ve bu sebepten dolayı, Acun Ilıcalı’dan müsaade istediği açıklandı. 2016 yılında TV8 ile bağlantısını koparan ve O Ses Türkiye’den ayrılan Ebru Gündeş, Seda Sayan’ın boşalan koltuğunu devraldığı açıklandı.

KİMLER 2021 YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI’NDA YER ALACAK?

Acun Ilıcalı ile fotoğrafını paylaşan ünlü futbolcu Çalhanoğlu, yorum kısmına da”Survivor 2030″ ifadelerini ve imza emojisi kullanması üzerine baya dikkat çekti. Bunun ardından Hakan Çalhanoğlu’ nun Acun Ilıcalı ile neden bir araya geldiği bu paylaşımın ardından ortaya çıktı. Milan forması giyen Hakan Çalhanoğlu “O Ses Yılbaşı” programında sahne alacağı bilgisi paylaşıldı. Hakan Çalhanoğlu’ nun hangi şarkıyı söyleyeceği merak konusu olmaya başladı bile.

O Ses Yılbaşı Özel programına katılacak ve sahneye çıkacak isimlerden birinin de Survivor yarışması 1.si Cemal Canseven olduğu söylenmektedir. Cemal Can Canseven Survivorda da şarkı söylemiş ve çok beğenilmişti.

Diğer O Ses Yılbaşı Özel programına katılacağı düşünülen isimlerden biri de Enis Arıkan olduğu yönünde. Enis Arıkan’ın da sahneye çıkacağı söylenmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı