O Ses Türkiye Rap jürileri kimler olacak
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

O Ses Türkiye Rap jürileri kimler olacak

EĞLENCE

11 Aralık 2020 Cuma 21:30:38

O Ses Türkiye Rap jürileri kimler olacak

TV8’in sevilen yarışması O Ses Türkiye yeni sezonda da seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. O Ses Türkiye tarz değişikliğine giderek rap müziğini öne çıkarmaya başlıyor. Peki, O Ses Türkiye Rap yarışmasının jüri üyeleri kimler olacak? O Ses Türkiye Rap ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

TV8 ekranında uzun yıllardır seyirciyle buluşan O Ses Türkiye yarışması yeni sezon hazırlıkları başladı. O Ses Türkiye yarışmasın bugüne kadar farklı tarzlarda müziklerin işlendiği bir programdı. Lakin, yeni sezonda ağırlıklı olarak rap müzik temasının ön plana çıkarılmasına karar verildi. Aynı kanalda yayınlanan Masterchef programında O Ses Türkiye Rap için tanıtım fragmanı yayınlandı.

O Ses Türkiye Rap versiyonunda jüri üyelerinde de değişiklik meydana gelecek. Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye versiyonu farklı bir tarihte yayınlanacak. Yeni dönem O Ses Türkiye Rap versiyonunda jüri üyelerinin ünlü rapçılardan oluşturulmasına karar verildi. Ceza ve Sagopa Kajmer’in jüri koltuğunda oturacağı açıklandı. Rap müziğin ülkemizde en çok tanınan simaları olan Ceza ve Sagopa Kajmer ilk kez ekranda bir programda jüri üyeliği yapacaklar. Geçmişte birbiriyle küs olan iki sanatçı, Sagopa Kajmer’in babasının ölümünün ardından barışmıştı. Ceza, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesaj ile Sagopa Kajmer’e zeytin dalı uzatmıştı. Dili sert olan iki rapçının aynı programda jüri üyeliği yapacak olması hayranlarının heyecanlanmasına neden oldu.

O Ses Türkiye Rap versiyonun diğer jüri üyeleri için çalışmalar devam ediyor. Son zamanların en popüler ismi Norm Ender’e de teklif yapıldığı öğrenildi. Öte yandan Norm Ender’in de Ceza ile yaşadığı polemikler nedeniyle teklife sıcak bakmadığı iddia edildi. Acun Ilıcalı’nın en sevdiği müzik tarzı olan rap için kolları sıvaması rap müzik severlerin takdirini kazanmasına neden oldu. O Ses Türkiye Rap versiyonun yeni yılda ekrana gelmesi bekleniyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı