Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Nursel Ergin Kimdir?

EĞLENCE

31 Mart 2020 Salı 18:51:45

Nursel Ergin Kimdir?

Nursel Ergin 30 Ağustos 1980 yılında İstanbul da sıcak bir yaz günü doğmuştur. Başak burcu üyesi olan Nursel, burcunun birçok özelliğini taşımaktadır. Küçük yaşlarda yaşadığı talihsiz ailevi sorunlar yüzünden kardeşi ile beraber Kasımpaşa çocuk yuvasına gönderilmiştir.

Nursel Ergin 30 Ağustos 1980 yılında İstanbul da sıcak bir yaz günü doğmuştur. Başak burcu üyesi olan Nursel, burcunun birçok özelliğini taşımaktadır. Küçük yaşlarda yaşadığı talihsiz ailevi sorunlar yüzünden kardeşi ile beraber Kasımpaşa çocuk yuvasına gönderilmiştir. 16 yaşına kadar bu yurtta kaldıktan sonra babası yurttan almış ve babasının yanında ikamet etmeye başlamıştır. Reşit olduğu yıl da ise bir evlilik yapmıştır. Bu evlilik sırasında güzel bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. İsmini ise Begüm koymuşlardır. Daha sonra evliliğinin 5.yılında boşanmıştır. Bunun ardından 6 sene kadar profesyonel antrenörlük yapmış ve kısa bir süre de Arçelik’te satış temsilcisi olarak çalışmıştır.

TV Ekranları İle Tanışması, Var mısın Yok musun?

Kariyerinin parlaması ise 2008 yılında olmuştur. Acun Ilıcalı yapımcılığı ve sunuculuğunda ki Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programına katılmıştır. Bu yarışma programında başından geçenleri anlatarak tüm ülkeyi yasa boğmuştur. Anne ve babasının neden tartıştığı ve yurda verdiklerini bilmediğini söyleyen Nursel, yıllar sonra annesini bulduğunu ve ona neden beni yurda bıraktın sorusunu soracak gücü bulamadığını belirtti. Birçok akrabasının bulunduğunu fakat buna rağmen hiçbirinin sahip çıkmadığından yakınmış, mavi gözleri ile ve güzel yüzü ile odak noktası olmuştur. Hayatın da yaşadığı hüzünlü ve dramatik olaylar hafızlar da büyük yer edinmiştir.  Yarışma programın da Kasımpaşa çocuk yuvasına destek olmak isteyenlerden ise yardım toplamıştır.

Kariyeri

Tüm ülkeye kendini hayran bırakan Nursel Ergin, yarışma programından sonra 2009 da yayınlanmaya başlayan Cam Kırıkları adlı dizi de Suna karakterini canlandırmıştır. Bunun ardından Kanal D televizyon kanalında Mutfağım adlı yemek programını sunarak izleyicilerle buluşmaya devam etmiş ve kariyerine devamlılık sağlamıştır. Bundan sonra ise son olarak 2015 yılında aldığı teklif ile Show TV televizyon kanalında çalışmaya başlayarak Nursel’in Mutfağı adlı programa hayat vermeye başlamıştır.

Var Mısın Yok Musun?

Katıldığı Show TV ekranlarında yayınlanan yarışma programında ün kazanan Nursel Ergin, Var mısın yok musun adlı yarışma programında ise 201 bin liralık bir ödül ile yarışmayı tamamlamıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı