Murat Övüç Yeşim Salkım'a Uzaklaştırma Kararı Çıkarttı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Murat Övüç Yeşim Salkım’a Uzaklaştırma Kararı Çıkarttı

EĞLENCE

11 Ağustos 2020 Salı 11:30:12

Murat Övüç Yeşim Salkım’a Uzaklaştırma Kararı Çıkarttı

Murat Övüç, Yeşim Salkım savaşı sürüyor. Murat Övüç, Yeşim Salkım hakkında uzaklaştırma kararı aldırttı.

Murat Övüç, Yeşim Salkım savaşı sürüyor. Murat Övüç, Yeşim Salkım hakkında uzaklaştırma kararı aldırttı.

Murat Övüç, sahne aldığı bir mekanda kendisiyle kavgalı olan Yeşim Salkım’a küfür etmişti. Görüntülerin sosyal medyaya düşmesi sonrası Murat Övüç, özellikle kadınlardan tepki çekmiş ve işinden kovulmuştu.

Murat Övüç tepkilerin çoğalması üzerine Yeşim Salkım’dan özür dilemiş, ancak Yeşim Salkım özrünü kabul etmemişti. Yeşim Salkım, “Aleni şekilde herkesin ortasında bir hakarete maruz kaldım ve bu mahkemeyle sonuçlanacak. Araya girmek isteyenlerde lütfen karışmayın, bu konu sizi ilgilendirmez” diye konuşmuştu.

Yeşim Salkım yaptığı açıklamada “İki çocuk annesi bana herkesin içinde bir küfür edildi ben de bunu hesabını tüm kadınlar adına sormak istiyorum. Sözümden dönmeyeceğim. Benden özür dilenmesini nedeni de işlerinin iptal olması. Çünkü gerçek ve samimi bir özür değildi. O arkadaşın işlerini iptal etmeyin. Ekmek başka bir şey. Benden dilenen özrün de bu yüzden olduğunun farkındayım. Ben 50 yaşında bir kadının kimin neyi nasıl yaptığını çok iyi biliyorum” dedi.

Yeşim Salkım’ın da bir kaç yıl önce Gülben Ergen’eaynı küfürleri bir programda ekranların önünde söylediği hatırlatanlar oldu..

Murat Övüç ise Yeşim Salkım’ın kendisini kadın düşmanı olarak lanse ederek linç ettiğini iddia edip Salkım hakkında uzaklaştırma talebinde bulundu.

Aile Mahkemesi Yeşim Salkım’ın Övüç’e 1 ay süre ile şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve Yeşim Salkım’ın verilen karara uymamasıyla 3 günden 10 güne kadar zorlama hapis uygulanacağı ihtarında bulundu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı