Müge Anlı’nın Programında Büyük Skandal! "Babamın Sevgilisi Dünürüyle İlişki Yaşıyordu"
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Müge Anlı’nın Programında Büyük Skandal! “Babamın Sevgilisi Dünürüyle İlişki Yaşıyordu”

EĞLENCE

28 Aralık 2020 Pazartesi 12:57:23

Son Güncelleme: 28/12/2020 12:58:07

Müge Anlı’nın Programında Büyük Skandal! “Babamın Sevgilisi Dünürüyle İlişki Yaşıyordu”

Müge Anlı’nın programında yaşanan son dakika haberi ile herkes şaşkınlık içerisinde. Günlerdir haber alınamayan ve yaşadığına dair herhangi bir bilgi olmayan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç’ın kaybolmasında sevgilisinin de ilgisi olduğu iddiası ortaya çıktı. Kayıp adamın kızı, “Babamın sevgilisi, dünürü ile ilişki yaşıyordu. Babamı parası için öldürdüklerini düşünüyoruz” dedi.

İzmir’in Urla ilçesinde 24 Kasım günü kaybolan ve hiçbir izine rastlanmayan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç için arama çalışmaları devam ediyordu. Günler önce kaybolan ve kendisinden haber alınamayan yaşlı adamı aramak için çocukları Müge Anlı’ya başvurdu. Kılıç’ın programa katılan çocukları sosyal medya üzerinden tanıştığı kendisinden 23 yaş küçük sevgilisinin, Hamdi Kılıç’a bir şey yapmış olduğundan şüphe ettiklerini anlattılar.

 

“BABAMIN SEVGİLİSİ DÜNÜRÜYLE İLŞKİ YAŞIYORDU”

Ekrana yansıyan olay sonrası polis ve jandarma harekete geçti. Televizyoncu Müge Anlı’nın programında yaşanan olayda; günlerdir haber alınamayan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç’ın kaybolmasında sevgilisinin parmağı olduğu iddiası ortalığı karıştırdı.

Hamdi Kılıç’ın kızı Seher Tetik; “Babamın sevgilisi, dünürü ile ilişki yaşıyordu. Birlikte evlilik vaadiyle insanları dolandırıyorlardı. Babamı da parası için öldürdüklerini düşünüyoruz” iddiasında bulunmuştu.

Ayrıca Seher Tetik’in söylemlerine göre; Hamdi Kılıç, en son sevgilisinin evinin önünde görülmüştü. Müge Anlı’da konuşulan bu iddialar üzerine harekete geçen İzmir İl Jandarma Komutanlığı ve Urla İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bahsi geçen yerde kadavra köpeği ve drone ile arama çalışması başlattı.

Şüphelerin odağındaki Kılıç’ın sevgilisi ve sevgilisinin dünürüne ait evin çevresinde kadavra köpeği ile arama çalışması gerçekleştiriliyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı