Merve Boluğur'dan Olay Sözler: Aldattım Da Aldatıldım Da!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Merve Boluğur’dan Olay Sözler: Aldattım Da Aldatıldım Da!

EĞLENCE

2 Ocak 2021 Cumartesi 12:51:08

Son Güncelleme: 02/01/2021 12:53:36

Merve Boluğur’dan Olay Sözler: Aldattım Da Aldatıldım Da!

Oyuncu Merve Boluğur, yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Üç yıldır ekranlarda olmamasına rağmen sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Merve Boluğur, hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Her söylemiyle olay yaratan Boluğur, son olarak verdiği bir röportajda “Aldattın veya aldatıldın mı?” sorusuna verdiği yanıtla gündemde bomba etkisi yarattı.

Murat Dalkılıç ile evliliği kısa süren Merve Boluğur, ayrıldıktan sonra kendi kabuğuna çekildi. Uzun süre ekranlara dönmeyen Boluğur, hayranı Burak Dayı ile bir birlikteliğe yelken açmıştı. Bu ilişkisinde de umduğunu bulamayan ve Burak Dayı’dan ayrılan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde takipçilerine bir sürpriz yaptı ve Youtube kanalı açtı.

Uzun süre ekranlarda görülmeyen Boluğur muhabirlerin sorularını cevapladı. Çarpıcı açıklamalarda bulunan röportajdan başlıklar şu şekilde:

Güzel oyuncu “Şimdi 33 yaşındasın. Yıllar neleri değiştirdi?” sorusuna cevaben, “Maddiyat… Madde ağırlıklı gittiğim bir yoldu. Her şeyi dışarıda arıyordum. Baktım, hayatta da sınanmalarımız bitmiyor. Manaya yöneldim. Korkularımın üzerine gittim. Önceliklerim, hayatı yorumlama şeklim değişti. Kendime sınırları koyan meğer benmişim. Bir suçlu yokmuş. Bunları anlamak da aslında yaşla alakalı değil. Önemli olan edindiğin bilgileri uygulamaya koymak.” açıklamasında bulundu.

“Her hareketin magazinin gündeminde. En yanlış anlaşıldığın konu ne?” sorusuna Boluğur “Siz benimle ilgili istediğinizi düşünebilirsiniz, buna engel olamam. Beni bağlamaz. Benim gülmem, ağlayış şeklim bu! Siz mutlu olun diye, başka türlü anlaşılayım diye ekstra bir şey yapamam.” cevabını verdi.

Güzel oyuncu ‘Bu kız delirdi mi’ diye yapılan yorumlara şu şekilde cevap verdi:

“Bende kusur gören kendinde görüyordur. Her gördüğümüze eleştirel olarak etiket yapıştırabilen bir toplumuz. Ben özümü, kendimi yaşıyorum. Hayallerim doğrultusunda ilerlemeyi seçiyorum. Bu söylediğin yorumlar yüzünden bir dönem çekincelerim oldu. Ama eleştiri adı altında yapılan şeyler bizi o kadar kısıtlıyor ki. Öyle olmamalı. İnsanlar gülmeyi de, ağlamayı da, potansiyellerini de yaşayabilmeli. Bu yüzden tepki, eleştiri gelecekse de gelsin.”

 

“İÇİMDE BÜYÜK BİR GÜÇ VARMIŞ”

Boluğur üç yıldır ekranda olmamanın sebebini şöyle açıkladı:

“Teklifler aldım ama 18’den 30 yaşıma kadar aktif olarak oyunculuk yaptım. Bir dönem yorgunluk ve peş peşe işlerin vermiş olduğu bir sıkılma evresi yaşadım. İnsan işin ünlülük kısmında kendini biraz geri çekmek de istiyor. Kendi hayatını yaşamak istiyorsun. Evinde oturup kendini geliştirmek için kitap okumak, ailenle daha sık vakit geçirmek… Bunun yanında insani boyutta kendimi gerçekleştirmekle alakalı birtakım süreçlerden geçtim. Meditasyon sayesinde kendimle ilgili enteresan şeyler keşfettim. İçimde meğer büyük bir güç varmış.”

 

“ALDATTIM DA ALDATILDIM DA”

Merve Boluğur, “Aldattın veya aldatıldın mı?” sorusuna “Aldattım da aldatıldım da, ikisini de yaşadım, net!” yanıtıyla şaşırtarak,

“Aldattım da aldatıldım da, ikisini de yaşadım, net! Hayatta ergen olarak hareket ettiğim evrelerde, kısaca ne istediğimi bilmediğim zamanlarda, o anki mutsuzluğum sebebiyle böyle bir harekette bulunmuştum, bu kadar diyeyim.” dedi.

 

AŞK ÜZERİNE TAVSİYELER

Özel hayatında yüzü bir türlü gülmeyen Merve Boluğur, YouTube kanalında kadın-erkek ilişkileri üzerine tavsiyelerde bulunarak şunları anlattı:

“Eğer bir şey hoşunuza gitmiyorsa bunu hemen söylemelisiniz. Net bir şekilde ‘Hayır’ demeyi bilmelisiniz. Eğer bunu yapmazsanız işkenceler bütünü olur. Benim için karşımdakinin ‘Senin için ne yapabilirim neyi çözebilirim?’ diye sorması çok önemli. Erkeklerin yanımızda olduğunu hissetmek, kadınlığımızı yaşamak çok hoşumuza gider. O adamın çözüm odaklı olması bir artı.”

 

“KADIN RUHUNDAN ANLAMALI”

İdeal bir erkeğin nasıl olması gerektiği konusunda açıklama yapan Boluğur şunları açıkladı:

“Kadın ruhundan anlayan bir adam olmalı. Kendi bireyselliğini yaşayan insan, benim için çok kıymetli. Kendini içsel ve kariyer olarak bir noktaya getirmiş, bunları da övünmek için kullanmayan biri. Anne-baba desteğini beklemeyen, kendi ayakları üzerinde durabilmiş, belli bir ruhsal olgunluk seviyesine ulaşmış ve öncelik sıralamasında beni ön sıraya koyabilecek güçte bir adam. Çözüm odaklı olması beni çok cezbeder.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı