Masumlar Apartmanı Han Bakın Hangi Klipte Oynamış! Birkan Sokullu'nun Unutun Lütfen Dediği O Klip!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Masumlar Apartmanı Han Bakın Hangi Klipte Oynamış! Birkan Sokullu’nun Unutun Lütfen Dediği O Klip!

EĞLENCE

30 Ekim 2020 Cuma 12:06:22

Masumlar Apartmanı Han Bakın Hangi Klipte Oynamış! Birkan Sokullu’nun Unutun Lütfen Dediği O Klip!

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı’nda Han karakterine hayat veren Birkan Sokullu’nun gençliğinde oynadığı klip internete düştü. Birkan Sokullu’nun unutmak isityorum dediği klip bakın hangi sanatçının..

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun başrolde yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları geçmişleri ile gündeme düşmeye başladı. Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncularının gençliklerinde yer aldığı işler sosyal medyada gündem oldu.

Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterine hayat veren Birkan Sokullu’nun gençliğinde yer aldığı o klip ise en çok konuşulanlarda oldu. Bir dönem Aslı Enver ile evli olan Birkan Sokullu gençliğinde modellik yaptığı klip ile sosya medyada gündem oldu.

O görüntüleri unutmak isteyen oyuncunun bu isteği ne yazık ki gerçekleşmedi. Masumlar Apartmanı dizisiyle popülerleşen oyuncular hakkında her gün unutulan yeni bir bilgi yeniden gündeme gelmeye başladı. Öyle görünüyor ki dizinin Han’ı Birkan Sokullu’nun bugüne kadar ortaya çıkmamış olan oynadığı klip görüntüleri bile gündem oldu.

Birkan Sokullu bundan tam 12 yıl önce, ünlülüğe ilk adım attığı yıllarda Tuğba Ekinci’nin Kutu Kutu adlı klibinde rol almış. Birkan Sokullu yakın çevresine o klibi unutmak istiyorum diyerek utandığını itiraf etmiş. Ancak klip Masumlar Apartmanı’nın popülaritesi ile yeniden gündeme geldi.

İşte o klipten görüntüler;

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı