Masumlar Apartmanı Bu Akşam Neden Yok! Yeni Bölüm Var mı? Ne Zaman Yayınlanacak?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Masumlar Apartmanı Bu Akşam Neden Yok! Yeni Bölüm Var mı? Ne Zaman Yayınlanacak?

EĞLENCE

5 Ocak 2021 Salı 17:42:11

Masumlar Apartmanı Bu Akşam Neden Yok! Yeni Bölüm Var mı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Masumlar Apartmanı 17. bölüm bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Masumlar Apartmanı’nın yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Fakat yeni fragman henüz yayınlanmadı. TRT1’in sevilen dizisi salı akşamları ekranlara gelmektedir. 17 bölüm fragmanı hayranları tarafından heyecanla  beklenirken henüz yeni fragman yayınlanmadı. Hayranları tarafından bu akşam var mı sorusunun cevabının araştırıyor. Dizinin son bölümünde ; Safiye, Naci’nin mesajını görüp görmediği endişesine düşmesinin ardından, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindedir. Eski eşinin birden çıka gelmesi gündemi bir anda değiştirmektedir ve bununa beraber tüm dengeler şaşmıştır. Diğer bir yandan da Ege’nin Haluk’u eve getirmesi ise İnci’nin duygularını alt üst eder. Peki sevenlerinin heyecanla beklediği sizi bu akşam ekranlara gelecek mi? Fragman neden yayınlanmadı?

5 OCAK 2021 SALI MASUMLAR APARTMANI BU AKŞAM VAR MI?

Masumlar Apartmanı sevenleri tarafından heyecanla beklenirken en çok merak edilen konulardan biri bu akşam masumlar apartmanı var mı sorusu cevap ararken, 17.yeni bölüm, 5 Ocak 2021 Salı bu akşam ekranlarda olmayacak. Yılbaşı sebebiyle diziye 1 hafta ara verilmesi kararı alınmıştır. Yeni bölüm 12 Ocak 2021 akşamı ekranlara geleceği açıklanmıştır.

17. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Masumlar Apartmanı bu akşam ekranlara gelmesi beklenen dizinin 17. bölümü yeni yıla girmemizin ardından 1 hafta ara vererek yeni bölümü önümüzdeki hafta 12 Ocak 2021 Salı günü ekranlarda olacaktır.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Masumlar Apratmanının son bölümünde, Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesine kapılır ve bu endişe ile kıvranmaya başlar, Naci ise bambaşka bir sıkıntılar içinde bulmuştur kendini. Naci’nin eski eşi Gülru’nun birden bire  çıkıp gelmesi tüm dengesini altüst etmiştir. Gülben ise ablasında görülen büyük değişime tanık olmaktan mutluluk duymaktadır. Bununla beraber küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çaba sarf etmektedir. Tam başarıya ulaştığını düşünmesi üzerine ortaya çıkan bir yabancı tüm işleri karıştırır ve Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak olan bir sırrı öğrenmesine neden olacaktır.

Ege’nin Haluk’u eve getirmesi üzerine de İnci’nin duygularını altüst olur. İnci bununla beraber Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermemiş olduğu bir tepki göstermektedir.. Yaşanan bu olayların üzerine Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar almaktadırlar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı