Masum Dizisinin Sonunda Neler Olacak? Rada Ne Zaman Ölecek? Raşi Ölecek Mira Öldü Mü?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Masum Dizisinin Sonunda Neler Olacak? Rada Ne Zaman Ölecek? Raşi Ölecek Mira Öldü Mü?

EĞLENCE

23 Kasım 2020 Pazartesi 18:33:09

Son Güncelleme: 11/12/2020 22:37:51

Masum Dizisinin Sonunda Neler Olacak? Rada Ne Zaman Ölecek? Raşi Ölecek Mira Öldü Mü?

Kanal 7’de yayınlanan Masum dizisinin sonunda neler olacak? Radha’nın oyunları ne zaman ortaya çıkacak? Radna ne zaman ölecek? Dizinin ilerleyen bölümlerde bomba şeyler olacak! İşte Rada’nın oyunları ile Ahem, Raşi, Gopi, Kokila, Cigar (Jigar) neler yaşayacak! Mira öldü mü? Masum Raşi neden ölecek? 

Kanal 7’de yayınlanan Masum dizisinin sonunda neler olacak? Radha’nın oyunları ne zaman ortaya çıkacak? Radna ne zaman ölecek? Dizinin ilerleyen bölümlerde bomba şeyler olacak! İşte Rada’nın oyunları ile Ahem, Raşi, Gopi, Kokila, Cigar (Jigar) neler yaşayacak! Mira öldü mü? Masum Raşi neden ölecek?

Masum adlı hint dizisinde Radna’nın yaptıkları yeter artık dedirtti. Ancak izleyicilere kötü bir haberimiz var. Rada daha pek çok şey yapacak hatta Kokila, Rada’nın güçlenmesinin sağlayacak. İşte Masum dizisinde yaşanacaklar!

Masum dizisinin ilerleyen bölümünde neler yaşanacak? Neler neler yaşanacak. Orjinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan dizinin son bölümünde olanlar pes artık dedirtti. Gopi gelinin kardeşi Rada’nın kötülükleri ve aptallığı yeter artık dedirtse de bitmeyecek daha da kötüleşecek. Kokila’nın ise bu duruma daha çok destek olması izleyiciyi çileden çıkaracak. Hele Raşi’nin başına gelecekler seyirciyi derinden etkileyecek.

Raşi gelin, annesinin gazına gelip yaptığı tatlı kötülüklere rağmen izleyenlerin sevgilisiydi. Ancak Raşi ne kadar kötülük yaptıysa da her zaman ailesine gelecek dışardan bir zararda Kokila’nın azarlamalarına rağmen aileyi kurtaran kişi olmayı da biliyordu.

Peki dizide neler olacak işte tek tek yazıyoruz..

Rada ve Kokila karakteri iyice izleyiciyi çıldırtacak. Diziye girdiği andan beri neredeyse başrol olan itici Rada kötülüklerine kötülük katacak. Kokila ve Jigar ise Rada’ya olanak tanıyacak ve bu izleyiciyi daha da sinirlendirecek.

URMİLA ZENGİN OLACAK

Raşi’nin annesi Urmila çaldığı paralarla kaldığı siteyi satın alacak ve kira toplamaya başlayacak ve kendini adeta patron sanacak.

KOKİLA GOPİ GELİNİ EVDEN ATACAK

Mira’ya öldü süsü veren Rada yaptığı oyunla ablası Gopi’nin evden kovulmasını sağlamayı başaracak. Kokila, Mira’nın ölümünden sorumlu tuttuğu Gopi’yi kolundan tutarak evden atacak. Gopi hamile olduğunu söyleyemeden evden atılacak. Yıllarca yetim çocuklara öğretmenlik yapacak ve doğan kızını büyütecek.

AHEM İLE RADA EVLENECEKKEN RAŞİ ENGEL OLACAK! 

Kokila Rada’yı Ahem ile evlendirecekken Raşi, Rada’yı kacirip çuvala koyar ve Gopi’yi gizlice Rada’nin yerine sokar ve Gopi ile Ahem bilmeden evlenir.

RAŞİ’NİN İKİZLERİ GOPİ VE AHEM’İN DİĞER KIZLARINI BULACAK

Kovulduğu sırada hamile olan Gopi ve kızı yıllar sonra ortaya çıkacak. Raşi’nin ikizleri Ahem ile kızı buluşturmak isteyecek ancak evdekiler buna engel olacak.

RAŞİ MEİRAYI BULACAK

Raşi Meira’yı bir yara izinden tanıyacak ve Gopiye söyleyecek. Gopi DNA testi yapacak ve gerçeği öğrenecek.

KOKİLA HAFIZASINI KAYBEDECEK

Kokila tam Rada ile Tripti’nin konuşmalarını duyacak ve gerçekleri öğrenecekken, Tripti yolunu kesecek ve Kokilaya elektrik çarpacak ve hafızasını kaybedecek. Rada Kokila’nın hafızasının yerine gelmemesi için ilaçlar verecek.

TATLI RAŞİ ÖLECEK

Raşi’de Gopi’nin hayatını kurtarmak için kendini öne atacak ve ölecek.

RADA CİGAR’IN İKİNCİ KARISINI ÖLDÜRECEK

Rada, Cigar’ın ikinci karısına türlü oyunlar edecek. Cigar ile evlenecek.

ŞEYTAN RADA, CİGAR İLE EVLENECEK

Kokika, Rada ile Ahme’i evlendirmek isteyecek. Ah Kokila her şey senin yüzünden oldu aslında. Raşi bu duruma engel olacak. Evdeki tüm erkeklere göz koyan Radna, yaptığı oyunlarla Jigar’la evlenecek. Jigar’ın Raşi’yi unutup Rada ile evlenmesi hatta çocuk yapması pes artık dedirtecek.

MİRA YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKACAK

Yıllar sonra Meira’da ortaya çıkacak. Rada Meira’yı bir aileye vermişti. Ancak yıllar sonrada bulunmasını engellemek için türlü oyunlar yapacak.

AHEM’İN ÜVEY KARDEŞİ GELECEK

Ahem, Gopi’nin evden atılmasından sonra bunalıma girecek kendisini işine verecek.  Ahem ile Gopi kavuşamayacaklar çünkü tam araları düzelecekken Ahem trafik kazasında ölecek. Ancak yıllar sonra ortaya çıkacak. Ancak hafızasını kaybedecek ve Ahmem’in üvey kardeşi Gopi’ye aşık olacak.

GOPİ, RADA’YI ÖLDÜRECEK

Rada Gopi’nin kızını ve Cigar’dan olan engelli kızını öldürmeye çalışınca o naif Gopi artık dayanamayarak kardeşi Radna’yı öldürecek.

VİDYA GERÇEK KIZLARI DEĞİLMİŞ

Gopi ile Ahem’in küçük kızları Vidya’nın gerçek kızları olmadığı açığa çıkacak. Meğer çiftin erkek çocukları olmuş ancak hastanede değiştirmişler.

RAŞİ’NİN İKİZLERİ GOPİYİ EVE GETİRECEK

Yıllar sonra hapisten çıkan Gopi’yi Raşi’nin ikizleri bulacak ve eve geri getirecek. Ancak Gopi’nin kızları ve Ahem annelerini kabul etmeyecek. Ahem Mesa ile birlikte olur kızlarda Mesa’yı anne olarak kabul ettiklerini söylerler

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı