MasterChef Tarihinde Bir İlk Yaşanacak! MasterChef 2020 Finali Ne Zaman Yapılacak?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

MasterChef Tarihinde Bir İlk Yaşanacak! MasterChef 2020 Finali Ne Zaman Yapılacak?

EĞLENCE

29 Aralık 2020 Salı 19:03:08

MasterChef Tarihinde Bir İlk Yaşanacak! MasterChef 2020 Finali Ne Zaman Yapılacak?

MasterChef 2020 final haftasında neler yaşanacak? Finale ilk adını yazdıran kim oldu? Final kaç gün sürecek? MasterChef 2020 finali ne zaman? Program nasıl ilerleyecek? Final haftası programı…

TV8’in sevilen programlarından biri MasterChef  2020 finaline sayılı günler kaldı. Sevenleri tarafından heyecanla takip edilen yemek programının ne zaman sona ereceği merak ediliyor. Bu hafta final haftası programında neler yaşanacağı tek tek jüri üyeleri tarafından açıklandı. MasterChef 2020 programında, bu hafta kıyasıya rekabette finale yakışır olacak şekilde yaratıcılık yemekleri jürinin beğenisine sunulacak. Büyük final ile ilgili tüm detaylar sevenleri tarafından merakla bekleniyor.

MASTERCHEF 2020’DE BU YIL BİR İLK YAŞANACAK!

MasterChef 2020 finaline sayılı günler kaldı. Finale kalan yarışmacılar, Barbaros, Emir ve Serhat ter dökmeye devam ediyor. Finale ilk ismini yazdıran Barbaros olurken finalde neler yaşanacağı merak edilmeye devam ediyor. Dengelerin heran değiştiği yarışmadan heyecanlı bekleyiş sürüyor.

MasterChef Türkiye 2020’de final haftası programı yarışmacılara jüri üyeleri tarafından tek tek  açıklandı. Final haftasına kalarak sevenleri tarafından merakla heyecanla takip edilen, Barbaros, Serhat ve Emir’e MasterChef final haftasında neler olacağı Somer Şef tarafından tek tek açıklandı. Bu haftanın final haftasının konseptini şeflerin belirleyeceği belirtilirken, yemeklerin ise yaratıcılık üzerine olduğunu açıklayan Somer Şef, MasterChef 2020 büyük final tarihini de tüm program izleyicilerine de açıklamış oldu. 17 Temmuz 2020’de yeni sezona başlayan MasterChef’in 6 aylık ekran serüveni ise 3 Ocak 2021 Pazar akşamı final programı ile sona erecektir.

MASTERCHEF 2020 FİNAL HAFTASI NELER YAŞANACAK?

MasterChef’in dün gerçekleştirilen programı (28 Aralık Pazartesi) ekrana gelen son bölümünde final haftasına kalan Emir, Serhat ve Barbaros, zeytinyağlı konseptinde yemekler yaparak jüri’nin beğenisine sundular. Bu bölümün sonunda şeflerden en fazla puanı alan isim olan Barbaros büyük finale ilk ismini yazdıran yarışmacı oldu.

29 Aralık Salı akşamı bu akşam gerçekleşecek olan bölümde, MasterChef’in 132. bölümde ise sevilen yarışmacılar Serhat ve Emir tereyağlı yemekler konseptiyle yarışmaya devam edecekler. Bununla beraber olarak başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan üç yemeklerini ayrı ayrı sunarak değerlendirmenin ardından, füri’den en yüksek puanı alan yarışmacı ikinci finalist olarak MasterChef 2020 finaline adını yazdıracak.  Bölüm sonunda elenen diğer yarışmacı MasterChef Türkiye 2020 üçüncülüğüne adını yazdırmış olarak programa veda edecek.

MasterChef 2020 bu yılki sezonu ile MasterChef program tarihinde bir ilk gerçekleşmiş olacak. Bu yıl final programı 2 gün sürecek ve bir ilk olarak tarihe adını yazdıran bir sezon olacak. 2 Ocak Cumartesi günü final programının ilk gününde yaratıcılık üzerine 3 oyun oynanacaktır. Bu yemeklerden bir tanesinde 4 temel ürün kullanılarak yapılan bir ana yemek olacağı belirtilmiştir.

Final programında 2 Ocak Cumartesi  yapılacak olan İkinci oyunda MasterChef’e geldikleri tabağın aynısını yapmaları istenecek. Üçüncü oyunda ise hayatlarını değiştiren yaratıcılık yemeği yapmaları istenecek.

3 Ocak Pazar son final programında ise iki finalist bir menü çıkaracaktır. Pazar günü yapılacak program Canlı olarak yapılacak. Bu bölümde ise yarışmacılar kendi imza yemeklerini yapacaklardır.

2 Ocak Cumartesi günü yapılan oyunlardan kazanılan puanlar, Pazar gününe aktarılacaktır. Canlı yayında gerçekleştirilecek olan son oyunla birlikte MasterChef Türkiye 2020 şampiyonu belli olacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı