Masterchef Final Tarihi Ne Zaman? Masterchef İlk Finaslist Belli oldu! Şampiyon Ne Zaman Belli Olacak?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Masterchef Final Tarihi Ne Zaman? Masterchef İlk Finaslist Belli oldu! Şampiyon Ne Zaman Belli Olacak?

EĞLENCE

25 Aralık 2020 Cuma 21:54:15

Masterchef Final Tarihi Ne Zaman? Masterchef İlk Finaslist Belli oldu! Şampiyon Ne Zaman Belli Olacak?

2020 Masterchef yarışması final ne zaman? İlk finalist kim oldu? Serhat Doğramacı kimdir? Potaya giren isimler kimler oldu? Eleme ne zaman?

En çok sevilen ve merakla takip edilen programlar dan Masterchef finaline sayılı günler kaldı. Finale yaklaşırken heyecan iyice zirve yaptı. Masterchef hayranları merakla ve heyecanla takibe devam ediyor. Son dörde kalan isim kıyasıya yarışmaya devam ediyor. Son bölümde kıyasıya yarışan Özgül ve Serhat düellosunda, kazanan isim Serhat oldu. Serhat bu düelloyu kazanarak finalistler arasına ilk ismini yazdıran kişi oldu. Serhat ilk finalist olurken potaya giren isimler, Emir, Barbaros ve Özgül oldu. Peki final ne zaman?

MASTERCHEF 2020 FİNALİ NE ZAMAN OLACAK?

Tv8’in en çok izlenen rekortmen  ve sevilen yarışma programı Masterchef finali için sayılı günler kaldı. Masterchef 2020 de sona yaklaşıldı. Yarışmada sona kalan dört yarışmacı arasındaki mücadele hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta eleme potasına giren isimler ise Özgül, Barbaros ve Emir oldu. Final koltuğuna il ismini yazdıran isim Serhat oldu…

Herkes tarafından soluksuz takip edilen programda diğer yandan da bu haftanın eleme adayları Özgül, Barbaros ve Emir olurken elenen isim 27 Aralık 2020 Pazar günü belli olacak…

2020 MASTERCHEF ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

Masterchef 2020 programda birbirinden iddialı yarışmacı son 4′ kaldı. Her biri de sevilen ve şampiyonluğa seyircileri tarafından aday olarak gösterilen isimlerden. Başarılı ve son 4 e kalan bu iddialı isimlerden hangisinin bu sezon 2020 şampiyonu olacağı da izleyenleri tarafından merakla takip ediliyor. Barbaros, Emir, Özgül ve Serhat 2020 Masterchef yarışmasının birincisi olabilmek için her bölümde kıyasıya ve heyecanla yarışarak jüri üyelerinin istediği menüyü en iyi şekilde hazırlayıp sunmak için ter dökmeye devam ediyorlar.

FİNALE İLK İSMİNİ YAZDIRAN SERHAT OLDU!

Özgül ile yaptığı düelloda kıyasıya yarışan başarılı iki yarışmacıdan düelloyu kazanarak finalist olmaya hak kazanan ilk isim Serhat oldu.

Yarışmanın ilgi gören seyirci tarafından finalist olarak gösterilen isimlerinden Serhat Doğramacı, 23 yaşında, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu ifade etmektedir. Serhat Doğramacı, Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarına katılarak bu yarışmalardan 15 adet madalya/kupa sahibi olmuştur. Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini ekleyerek kendini bu alanda en iyi şekilde geliştirmiştir.

İleri düzeyde İngilizce bilen Serhat Doğramacı, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahiptir. MasterChef 2020’nin sevilen ve ana kadrosuna dâhil olarak yarışmanın başından beri iddialı isimler arasında yer almaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı