Masterchef Aşkları! Ayyüce ile Emir Sevgili Duyumu Kriz Çıkardı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Masterchef Aşkları! Ayyüce ile Emir Sevgili Duyumu Kriz Çıkardı!

EĞLENCE

7 Kasım 2020 Cumartesi 20:10:04

Masterchef Aşkları! Ayyüce ile Emir Sevgili Duyumu Kriz Çıkardı!

MasterChef Türkiye’de aşk üçgenleri bitmiyor. Tanya ile Uğur’un aşkının kulislerde konuşulması, Tanya’nın nişanlısından ayrılmasına neden olmuştu. Şimdi ise Emir ile Ayyüce’nin sevgili olduğu ve yakınlaştığı iddia edild

MasterChef Türkiye’de aşk üçgenleri bitmiyor. Tanya ile Uğur’un aşkının kulislerde konuşulması, Tanya’nın nişanlısından ayrılmasına neden olmuştu. Şimdi ise Emir ile Ayyüce’nin sevgili olduğu ve yakınlaştığı iddia edildi!

MasterChef Türkiye’de aşklar bitmiyor. Geçtiğimiz haftalarda Uğur ile Tanya’nın yakınlaştığı görülmüş hatta Tanya’nın nişanlısından ayrılması üzerine dedikodular güçlenmişti. Gözlerin üzerinde olduğu bir diğer Masterchef sevgilileri de Emir ile Ayyüce oldu.

Ayyüce ile Emir’in aşkı sosyal medyayı salladı. Emir ile Ayyüce’nin yakınlaştığı, Masterchef köstebeği tarafından yayılmaya başlandı. Emir ile Ayyüce’nin sevgili olması Emir’in hayranları tarafından olumlu karşılanmadı.

Ayyüce’nin hayranları da çıkan dedikodulara tepki gösterdi ve Emir’i Ayyüce’ye yakıştırmadı. Emir’in Walison’a yaptığı sinsi oyun sonrası Emir için sosyal medyada kulis yapan sinsi tanımlamaları yapılmıştı. Emir’in Walison’a yaptığı kulis sonrası sosyal medyada Emir’e duyulan sempati yok olmuştu.

Emir ile Ayyüce’nin yakınlaşması sosyal medyada gündem olunca Emir’in düşen popülaritesi yeniden canlandı. Ancak Ayyüce’nin fanları Emir ile Ayyüce’nin sevgili olmasını hoş karşılamadı.

Programında kesinlikle aşk istemeyen Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta Tanya ile Uğur’un yakınlaşması sonrası Tanya’yı elemişti. Emir ile Ayyüce sevgili mi soruları sonrasında bu hafta elenen isim Ayyüce yada Emir’den biri mi olacak sorusu akıllarda soru işareti bıraktı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı