Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Lil Bih Instagram’dan Kendisine Gelen Mesajları İfşa Etti! Türkiye’den Kullanıcılar Dikkat Çekti! Lil Bih Kim? Kaç Yaşında? Nereli?

EĞLENCE

14 Mayıs 2020 Perşembe 19:02:40

Lil Bih Instagram’dan Kendisine Gelen Mesajları İfşa Etti! Türkiye’den Kullanıcılar Dikkat Çekti! Lil Bih Kim? Kaç Yaşında? Nereli?

Özellikle sosyal medyada oldukça popüler olan Model Lil Bih, instagram sayfasından kendisine gönderilen rahatsız edici mesajları ifşa etti. İfşalar arasında çok sayıda Türkiye’den kullanıcı olması dikkat çekti. Lil Bih kimdir? Kaç yaşında? Lil Bih nereli?

Özellikle sosyal medyada oldukça popüler olan model Lil Bih, instagram sayfasından kendisine gönderilen rahatsız edici mesajları ifşa etti. İfşalar arasında çok sayıda Türkiye’den kullanıcı olması dikkat çekti. lilli.ptz kullanıcı adıyla tanınan Lil Bih kimdir? Kaç yaşında? Lil Bih nereli?

lilli.ptz kullanıcı adı ile bilinen model Lil Bih, Instagram hesabından kendisine gelen çok sayıda rahatsız edici mesajı ifşa etti. İfşalar arasında Türkiye’den çok sayıda kullanıcı olması utandırdı. Lil Bih, bu kişilerin erkek arkadaşına da rahatsız edici mesajlar atıldığını ve atan kişiler adına utandığını açıkladı.

İşte Lil Bih’e gönderilen mesajlardan bazıları;

Lil Bih kendisine rahatsız edici mesajlar atan korkunç insanları görüp, erkek arkadaşının ne kadar mükemmel bir insan olduğunu söyledi. Peki Lil Bih kimdir? Lil Bih kaç yaşında?

LİL BİH KİMDİR?

Lil Bih sosyal medya sitesi Instagram ve Twitter’da güzelliğiyle dikkat çeken bir model. 4 Ocak doğumlu olan Lil Bih hakkında pek bir bilgi bulunmuyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı