Kuzey Yıldız İlk Aşk Dizisine Gençliğim Eyvah Dizisinden Bomba Transfer
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kuzey Yıldız İlk Aşk Dizisine Gençliğim Eyvah Dizisinden Bomba Transfer

EĞLENCE

31 Ekim 2020 Cumartesi 20:16:02

Son Güncelleme: 31/10/2020 20:18:46

Kuzey Yıldız İlk Aşk Dizisine Gençliğim Eyvah Dizisinden Bomba Transfer

Show Tv’nin Kuzey Yıldızı dizisine reyting kurbanı Gençliğim Eyvah dizisinden bomba transfer. Cengiz Bozkurt Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Show Tv’nin Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine reyting kurbanı Gençliğim Eyvah dizisinden bomba transfer. Cengiz Bozkurt Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosuna dahil oldu.

ATV’nin yaz sezonuna bomba gibi başlayan ancak sezon başlayınca reyting kurbanı olan dizisi Gençliğim Eyvah dizisinden Show TV’nin hala devam edebilen dizisi Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisine bomba transfer gerçekleşti. Başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Gençliğim Eyvah dizisi yaz sezonuna oldukça başarılı başlamıştı. Ancak sezonun başlamasıyla birlikte dram dizileri tercih edildi ve Gençliğim Eyvah dizisi reyting kurbanı olarak final yaptırıldı. Dizinin başarılı oyuncuları ise başka dizilere transfer olmaya devam ediyor.

Gençliğim Eyvah dizisinin başarılı oyuncuları dizilere transfer olmaya devam ediyor. İlk olarak dizinin Zola’sı Burak Tozkoparan, Star Tv’nin Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna dahil olmuştu. Burak Tozkoparan performansı ile kendini dizinin hayranlarına hemen alıştırmıştı. Ancak Menajerimi Ara dizisinin de ilk yayınladığı günlerde ki reytinglere ulaşamadığı biliniyor ve Burak Tozkoparan’ın transferi yine şanssız bir iş olarak değerlendiriliyor.

Daha sonra Gençliğim Eyvan dizisinin Suzan’ı Bahar Süer Kanal D’de yeni başlayacak olan İyi Aile Babası dizine dahil oldu. Dizide Bahar Süer, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar ve Beste Bereket ile oynayacak.

Şimdi de dizinin başrollerinden başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine dahil oldu. Cengiz Bozkurt’un önümüzdeki günlerde diziye dahil olması bekleniyor.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı