Kuruluş Osman Hayranlarına Üzücü Haber Geldi! Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kuruluş Osman Hayranlarına Üzücü Haber Geldi! Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman!

EĞLENCE

13 Ocak 2021 Çarşamba 17:21:39

Kuruluş Osman Hayranlarına Üzücü Haber Geldi! Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman!

Kuruluş Osman yeni bölüm 13 Ocak 2021 Çarşamba bugün var mı? Neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

ATV’nin sevilen rekortmen dizilerinden Kuruluş Osman sevenleri tarafından merak ve heyecanla bekleniyor. Bu akşam 13 Ocak Çarşamba ekranlara gelmesi gereken dizinin yayın akışında yer almaması dizinin hayranları tarafından merakla karşılandı. Neden yayın akışında yer almadığını merak eden vatandaş internet üzerinden araştırmalara başladı.

42. Bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek dizinin yeni bölümü ne zaman olacağı bu akşam neden olmadığına dair araştırmalar sürüyor. Yayın akışında yer almayan sevilen dizi bu akşam yeni bölüm yok mu? Neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

13 OCAK 2021 KURULUŞ OSMAN BUGÜN YENİ BÖLÜM VAR MI?

ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman hayranlarını üzecek haber geldi. Sevenleri tarafından merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Seçkin Özdemir, Nurettin Sönmez, Erkan Avcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Seray Kaya ve Özge Törer’in yer aldığı dizi’nin yeni bölümü merakla beklenirken, ATV’den izleyenlerini şaşırtan bir karar alındı.

Geçtiğimiz hafta 41. bölümü ile ekranlarda yer alan dizi Kuruluş Osman, ATV’nin bu akşamki (13 Ocak 2021 Çarşamba) yayın akışında yer almadı. Yayın akışında yer almaması sevenlerini endişelendirdi. Bu kapsamda dizinin sıkı takipçileri tarafından dizinin neden yayınlanmayacağı hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı.

Kuruluş Osman dizisi her çarşamba saat 20:00’de ekranlara geliyor. Dizi’nin yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelmeyecek. Alınan bilgilere göre dizinin yerine bu akşam ekranlarda, Ziraat Türkiye Kupası maçları yer alacaktır.

13 OCAK ATV YAYIN AKIŞI!

ATV’nin bugünkü yayın akışında Kuruluş Osman dizisi yer almamaktadır.

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Beni Bırakma

16:20 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

19:45 Beşiktaş A.Ş.-Çaykur Rizespor A.Ş.

22:45 Akıncı

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bu akşam ekrana gelmesi gereken 42. yeni bölümün Ziraat Türkiye Kupası maçlarının yer almasından dolayı ekranlara gelmeyeceği, yeni bölümün 20 Ocak Çarşamba günü sevenleri ile buluşacağı belirtilmiştir.

SON BÖLÜMDE DİZİDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kuruluş Osman’ın son bölümünde, Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından  Osman bey, Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey’den teslim almak üzere yola çıkmıştır. Bununla beraber obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlamaktadır. Ancak Flatyos’un kaçışı ve Bala Hatun’un zehirlenmesiyle ile sarsılmaktadır.

Flatyos’un kaçışının ardından alp başı görevini verdiği Göktuğ’u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey’in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrenir ve bunun üzerine, çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa’nın ajanları Bamsı Bey’i tuzağa düşürürler ve emanetleri ele geçirmek için hamle yaparlar. Flatyos’un dönüşüyle beraber güçlenen Nikola ise İstanbul’dan gönderilen yeni birlikler yardımı ile Osman Bey’i gafil avlamak üzere plan kurmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı